«Велике будівництво» на Харківщині: тепер не тільки гасла, а і яскраві банери

30 Липня 2020

«Велике будівництво» на Харківщині6 тепер не просто гасла, а і яскраві банери. Наші журналісти побували на кількох об’єктах, що на кінець 2019 року були майже збудовані.

Школа у Пархомівці була побудована у 1970 році, з того часу жодних ремонтів, ані поточних, ані капітальних тут не проводилось. Пройшло 48 років, до того як на заклад вперше звернули увагу. У 2018 році тодішня голова області Юлія Світлична приїхала до села та повідомила – школа буде повністю відремонтована.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Ми будемо масштабно реконструювати вашу школу. Це будуть великі переміни – від фасаду, даху до внутрішнього обладнання. 15 мільйонів гривень буде вкладено у ремонт і реконструкцію цієї школи, щоб діти мали перспективу, мали, де  займатися, і, звичайно, вчителі мали гарні і комфортні умови для того, щоб працювати.

Вже за рік у школі повністю перекрили дах, утеплили фасад, замінили систему опалення та розпочали внутрішні роботи.  Зробили ремонт у коридорах та фойє, а ще збудували  для дітей внутрішні утеплені туалети, яких раніше у закладі не було. На кінець 2019 року у закладі провели всі основні роботи, залишалось тільки доробити ремонт у кабінетах та облаштувати прилеглу територію.  Знімальна група Р1 приїхала до Пархомівки аби подивитись на школу сьогодні.

Ігор Коваленко, виконроб

В данный момент по наружным работам производится благоустройство двора, делается тротуарка, будет укладываться асфальт по внутренней части двора.  На данном этапе планируется сдача объекта 1 сентября.

Але перше, що впадає в очі,  не будівельні роботи, а великий банер на вході, згідно якому школа ремонтується завдяки програмі “Велике будівництво”. Цей об’єкт став одним з багатьох, який на початок цього року був збудований майже на 90%, але на фініші нинішнє обласне керівництво приписало його у свої здобутки. Олексій Кучер приїздить до школи з робочими поїздками та робить гучні заяви.

Олексій Кучер, голова Харківської облдержадміністрації

Ми поспілкувались з батьками, вони дуже чекають на завершення будівництва, адже воно триває не один рік. У цьому році ми прийняли на себе зобов’язання завершити роботи.

Схожа ситуація і у сусідньому Краснокутську. Там, за ініціативи Юлії Світличної було розпочато будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, на якому сьогодні такий самий банер «Великого будівництва». Розповісти, які роботи проводяться на об’єкті виконроб не погоджується і просить не знімати комплекс, адже немає дозволу з обласної адміністрації.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.