Велика пожежа сталася у Харківському районі

28 Січня 2020

Велика пожежа сталася вночі у суботу о другій ночі. Горів приватний будинок у селищі Циркуни Харківського району. Площа пожежі склала 150 квадратних метрів. Постраждалих та загиблих немає.

Коли на місце пожежі прибули два відділення рятувальників площа пожежі вже була значною – більше 100 квадратних метрів. Вогонь встиг охопити прибудову до житлового будинку, де знаходилась кухня, котельня і приміщення для дров.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

Вогонь вже переходив по дерев’яних конструкціях на основу житлового будинку.  Враховуючи те, що в цьому селі відсутнє протипожежне водопостачання, щоб додавати воду для гасіння пожежі необхідно було підвозити, для цього було викликано додатково ще два підрозділи.

Локалізувати пожежу вогнеборцям вдалося близько 3 ранку.  Полум’я пошкодило покрівлю оселі та прибудову до неї. Остаточно приборкати вогняну стихію вдалося  о 05:20. Попередня причина –  порушення правил пожежної безпеки при використанні пічі на твердому паливі – розповіли у ДСНС області:

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

Крім того, коли ви прокладаєте димарі, він може бути чи цегляний, чи металевий, тобто коли це там є ще батареї чи металева розводка, тоді там неможливі переходи, щоб поруч були, соприкасалися з металевими чи цегляними димарями соприкасалися дерев’яні конструктивні елементи.

Це може, наголошує Ігор Лупандін, може призвести до пожежі.

Ірина Дергоусова, Євген Сєріков.