Велика пожежа сталася на канатному заводі

4 Травня 2020

Велика пожежа сталася на канатному заводі у Харкові. Це Новобаварський район міста. На приборкання вогняної стихії у рятувальників пішло 6 годин, остаточно загасити полум’я вдалося о пів на п’яту ранку у суботу. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Інформація про пожежу на заводі до чергової частини надійшла пізно увечорі 1 травня. На місце події приїхали чотири відділення рятувальників на автоцистернах. Прибувши на місце пожежі, вони з’ясували що горить склад площею 300 квадратних метрів:

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

Коли наші підрозділи під’їжджали, то вже бачили, що вже є дуже високе і велике полум’я. Там практично була велика кількість утеплювача,  і висота їх складування була десь до 15-20 метрів.  Їх треба було розтаскати і кожну частку утеплювача проводили її гасіння окремо. Це було і ускладнення по гасінню.

О пів на дванадцяту вечора пожежу локалізували, а о 4.30 ранку – ліквідували. Під час пожежі ніхто не постраждав. Завдяки оперативним діям, кажуть вогнеборці, вдалося не допустити поширення вогню на інші будівлі. На місці події працювала оперативно-слідча група.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

Попередня причина там розглядається – перше – це технічно пов’язано з електропостачанням і електрообладнанням, чому – тому що там як внутрішні приміщення, а так і зовнішньо була електропроводка, електромережі. Це все взято для проведення експертизи.

Повідомлення про пожежу надійшло несвоєчасно, розповіли у ДСНС області. Коли рятувальники під’їжджали до місця події, то вже за 200  метрів було видно велике полум’я. Тож, у ДСНС області нагадують – співробітники підприємства  у випадку, коли бачать відкрите полум’я, зобов’язані негайно телефонувати за номерами  101 або 112.

Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков.