Вчительство – не професія, а покликання

4 Жовтня 2019

Вчительство – не професія, а покликання. Про свої робочі будні розповідають самі вчителі. І зізнаються, якби не справжня закоханість у свою справу, навряд чи все життя присвятили б цьому ділу. Далі по темі Олена Павличенко.

Вікторія Васютенко – 15 років працює у школі вчителем початкових класів. Говорить, одразу відчула, що це її покликання. І, навіть мрія дитинства стати видатною піаністкою, адже Вікторія закінчила музичну школу, одразу зникла, щойно жінка вступила до педагогічного університету.

Вікторія Васютенко, вчитель початкових класів №165

Треба багато працювати. Я, наприклад, раніше ніж о 2 ночі не лягаю. Для того, щоб усе підготувати, усе розробити. Картки, наочність, якісь цікаві презентації, пошукати якісь корисні відео. Тобто зробити більш ефективним та різноманітним процес. На це уходить багато часу.

Вікторія віддана своїй професії і звикла все роботи на відмінно. Тим паче, що нинішні діти, розповідає вчителька, дуже рухливі, непосидючі та постійно вимагають нової інформації. Але Вікторія завжди знає, що запропонувати дітям. Тим паче зараз, у межах Нової української школи – поле для творчості для вчителів розширилось.

Вікторія Васютенко, вчитель початкових класів №165

Нова українська школа – це дуже гарно, мені дуже подобається. Це взагалі моя стихія. От коли пришла Нова українська школа як сказали мої колеги: Віта, ти вже ж працюєш за Новою українською школою все своє життя, тільки ти не знала, що це вона.

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

Профессия учителя – одна из самых знаковых, почитаемых и уважаемых. От их профессионализма, от их качества работы зависит будущее наших детей, поэтому конечно же, хочется, чтобы они были счастливые люди.  Хочется, чтобы у них были достойные зарплаты. Я уверен, что у нас светлое будущее. Здоровья им, процветания и успехов.

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач напередодні Дня вчителя завітав до 165 школи аби привітати освітян. Учні школи приготували святковий концерт, яким зустріли гостя. Володимир Скоробагач зазначив, що всі ми маємо поважати професію вчителя, адже кожен так чи інакше пам’ятає своїх педагогів, які виховали нас такими, які ми є сьогодні.

Вікторія любить дітей, яких навчає  і говорить, що намагається робити все, аби її учні отримували всіх знань, яких потребують. Одного разу Вікторія навіть написала вірш про професію вчителя і про себе у цій відповідальній справі.

Вікторія Васютенко, вчитель початкових класів №165

Знову ніч, мені спати не хочеться, від думок вже болить голова. Із рядочка в рядок ручка носиться і на аркуш лягають слова. Знову ранок, а я і не спала ще. Всім привіт, починаємо урок. Посміхнуся від смутку чи радощів і в майбутнє зроблю новий крок. Щохвилини у творчому пошуку, що не день, то нове відкриття. Я в дітях, в їх кожному подиху. Усе інше – мине в забуття.

Олена Павличенко, Макс Артамонов