Вадим Макарюк залишається в реанімації

12 Червня 2019

Побитий у Харкові журналіст Вадим Макарюк залишається в реанімації. Про це повідомили у сьомій міський клінічній лікарні.

Костянтин Черемський, зав. відділення реанімації та інтенсивної терапії КНП «Міська клінічна лікарня №7»

Наразі хворий знаходиться в нашому відділенні, стан хворого стабільно важкий.  Йому надається повне лікування, в зв’язку з тим, по-перше, багато друзів, які допомагають, і ми намагаємось йому допомогти. Чи є прогнози? – Ми очікуємо позитивний прогноз.

Тим часом у Київському суді сьогодні обирають запобіжний захід підозрюваному у побитті Вадима Макарюка Сергію Козлюку. Прокуратура вимагає взяти підозрюваного під варту без права внесення застави. Прокурор Руслан Чуб зазначив, що підозрюваний ніде офіційно не працює, може переховуватися та впливати на свідків. Сам Козлюк заявив, що від його дій ніхто не постраждав, але визнав, що стріляв зі стартового пістолета. Нагадаємо, оператора жорстоко побили 7 червня, під час конфлікту на ринку «Барабашово», у цей час він виконував свої професійні обов’язки. За фактом нападу на журналіста, а також конфлікту на ринку, відкрито сім кримінальних проваджень.