В Україні не працює більшість закладів сфери послуг

24 Березня 2020

В Україні не працює більшість закладів сфери послуг, зокрема, йдеться і про салони краси.

Вже більше тижня, як не працюють салони краси, але нафарбовані нігті чи зачиска, що потребують постійного догляду не чекатимуть на закінчення карантіну.

Салоні краси, дійсно, зачінені. На дверях напіс: «Карантін до 3 квітня», проте телефоном говроять, що не знають, коли точно відчиняться.

Нашим журналістам вдалось знайти і працюючий салон краси.

Юлія Котелевська, кореспондент

Я все-таки натрапила по дорозі на один салон, який працює. Я хотіла туди зайти, як клієнтка, запитати, які там ціни, двери зачинені.

Анна Почапська

Деякі процедури – такі, як манікюр, наприклад, можна зробити, окремо у майстра в кабінеті.

Юлія має багато клієнтів, проте під час карантину за доглянутими нігтями до неї приходить значно менше людей.

Юлія, майстер манікюру

Бизнес, конечно, приостановился. Нахожусь в кабинете.

Та сама ситуація з клієнтами у перукарів. Ті, хто потребують оновлення зачіски, кличуть майстрів до себе додому. Проте, таких клієнтів небагато.

Наталія, майстер-перукар

До карантина у нас шло все стабильно. Хорошо, потеплело. Люди начали снимать шапки. Стричься и все такое. Клиенты есть, все стараются придерживаться карантина.

Косметолог Ірина вважає, що закриття салонів краси є необхідним заходом, адже ніколи не знаєш, хто прийде на процедуру, інколи жінки майже на другий день після перебування за кордоном йдуть до салонів у своєму місті. На час карантину Ірина дає кілька порад.

Ірина, косметолог

Утром делать зарядку. Побольше двигаться в течение дня, освоить самомассаж лица, освоить упражнения по коррекции осанки, не пренебрегать домашним уходом.

Магазини професійної косметики зачінені. Проте, купити засоби для догляду можна і в супермаркетах, і у магазинах, де продається все для дому та краси. Воні теж, як виявилося, працюють під час карантину.

Олена Павличенко, Юлія Котелевська, Анна Почапська.