Які дороги в Харківській області ремонтують зараз

17 Серпня 2018

Вовчанський, Золочівський,  Красноградський райони, а також Сахновщанський та Шевченківський – це ті райони, де в повному обсязі проведено ремонт доріг місцевого значення, що планували на цей рік. В інших районах області роботи ведуться у повному обсязі і відповідають графікам, що погоджені з підрядниками, говорять в обласній адміністрації.

Ігор Турченко, директор ДП «Дороги Харківщини»

На даний момент ми маємо ще співфінансування з районів, це такі районі як Богодухів, Кегичівка, Нова Водолага, Валки. Так, коштами місцевих рад було виділено гроші на співфінансування доріг місцевого значення. Ми там оголосили тендера і до першого жовтня плануємо завершити роботи.

Продовжуються роботи з поточного, експлуатаційного та капітального ремонтів автомобільних доріг місцевого та комунального значення.

директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко 

На восьми об’єктах ведеться укладання асфальтобетону. Ми сьогодні закінчуємо Балаклійський район, там було 5 доріг. Зміївський район до понеділка повністю закінчимо, Куп’янський район, Зачепілівський і перейдемо у Нову Водолагу, Вовчанський район, Харківський, Лозівський район.

Також ведуться роботи з ремонту моста в Барвінківському районі – у селі Гусарівка. Половина моста капітально відремонтована, вкладено нижній шар покриття. На даний час підрядник виконує роботи, які планує завершити до 1 вересня. Дорожники також готуються до початку навчального року – бригади працюють у населених пунктах – біля дитсадків, шкіл, амбулаторій.

Роботи з відновлення доріг ведуться під особистим контролем голови області Юлії Світличної. Особлива увага приділяється дорогам державного значення. Одна з них Харків – Охтирка, на цьому автошляху необхідні роботи виконуються в повному обсязі.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській обл.  

Работаем в данный момент по укладке как нижнего слоя, так и верхнего. Верхний слой щебеночно-мастичного асфальтобетона укладывается на подъездах к Богодухову, нижним слоем другая бригада идет в сторону Харькова в районе Максимовки и Ольшан. Также, по самим Ольшанам выполняются работы по установке бордюрного камня, проходит укладка пешеходной дорожки.

Активно продовжуються роботи і на інших важливих об’єктах, зокрема,  Чугуїв-Мілове, Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка. На цій дорозі закінчили ділянку в Чистоводівці. На завершальний етап виходять роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград у Первомайському районі. Також, за інформацією дорожників, триває ремонт моста через річку Куп’єваха. Половину моста вже відремонтували й у районі села Кислівка на дорозі Чугуїв – Мілове.

Анна Почапська, Віктор Сєріков.