В області триває оздоровча кампанія

12 Червня 2019

Розпочався перший місяць літньої оздоровчої кампанії. Працюють пришкільні табори  з денним перебуванням, приступили до роботи перші зміни в позаміських оздоровчих таборах. Чи всі заклади готові до роботи обговорили під час наради у обласній державній адміністрації.

У перші десять днів червня на території Харківської області розпочали роботу більше 700 закладів відпочинку та оздоровлення дітей. Серед них стаціонарні, табори з денним перебуванням, табори праці та відпочинку.

Марк Беккер, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Ми вже провели і обласний штаб з питань підготовки організації та з питань проведення оздоровчої кампанії. Ми вже провели регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо оздоровлення дітей влітку 2019 року. Були зазначені всі завдання, але є необхідність ще раз наголосити на головних питаннях.

Основна увага має бути націлена на якість оздоровлення та безпеку відпочиваючих, зазначив Марк Беккер.

Марк Беккер, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

Відкриття відповідних закладів повинно відбуватися тільки після прийняття районною або  іншою комісією, після підписання даних актів. Там, де цього не відбулося, треба негайно закрити, звертаюсь щодо негайного закриття закладів, які працюють без відповідних договорів.

Харківщина займає перше місце в Україні щодо кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком, а також якістю наданих послуг, зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев. Завдання на поточний рік у обласної адміністрації – підтвердити рівень таких високих показників.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації)

За межі області нами відправлено більше півтори тисячі дітей і ці цифри будуть, звичайно, як і минулого року, ми плануємо більше 7 000 дітей оздоровити. Окрема увага – позаміським таборам. Сьогодні в області 24, які запланували свою роботу, і 15, які вже підтвердили своє відкриття.

Окремо було наголошено на попередженні травматизму та загибелі на водних об’єктах. А також щодо збереження протипожежної безпеки.

Сергій Колосовський, нач. управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Хар. обл.

Під час перевірок додатково проведені практичні відпрацювання планів та карт пожежогасіння, працездатність протипожежного водопостачання.  Завдяки сумісним зусиллям Харківської обласної державної адміністрації та Головного управління в ході підготовки до оздоровчої кампанії 19 року на об’єктах літнього оздоровлення та відпочинку дітей усунута велика кількість порушень в сфері пожежної та техногенної безпеки.

Голова області Юлія Світлична особисто опікується питанням оздоровлення дітей.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Хочу сказати в тему соціального захисту області – Харківська область покриває всі категорії людей і більш ніж сім тисяч путівок в оздоровчі табори буде надано діткам Харківської області. І незабаром вони отримають цю змогу – збирають чемодани і готуються відпочити перед наступним навчальним роком.

Під час наради особливу увагу приділили якості харчування та обслуговування дітей у таборах.  Представники районів та об’єднаних територіальних громад за допомогою відеозв’язку під час наради мали нагоду звернутись до обласних служб з будь-яким питанням.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.