В області продовжують зводити сучасні фізкультурно-оздоровчі комплекси

8 листопадаа 2018

Будівля – 63 метри в довжину, шириною –  24 метри, з  висотою купола у 15 метрів. Красноградський ФОК стане вже 6-м подібним комплексом  і найбільшим з усіх побудованих в області.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Фізкультурно-оздоровчі комплекси будуємо там, де розраховують на це люди і де люди очікують.  Фізкультурно-оздоровчі комплекси відкрили вже три і цього року відкриємо два і запустимо у роботу. Такі фізкультурно-оздоровчі комплекси будемо будувати по всіх районах Харківської області -саме там, де дітям потрібна інфраструктура для того, щоб займатися спортом і бути здоровими, і бути успішними.

Наразі роботи  на будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в Краснограді наближаються до завершення. За словами будівельників,  тут вже  виконано 90% зовнішніх і більше половини внутрішніх робіт.

Павло Тимошенко, виконроб

Вывозка грунта была выполнена, заливка растверов, фундамента. Выполнена робота по монтажу каркаса, полностью, на все 100%. Сейчас, вы видите, выполняются роботы по утеплению самого каркаса. То есть зетка, вата, ветробарьеры, профлист.

Паралельно впорядковується  прилегла територія, а всередині майбутнього ФОКу тривають оздоблювальні роботи. За словами будівельників, вже на 90% готова електропроводка, до кінця тижня в будівлі планують включити опалення. Після цього робочим залишиться встановити сантехніку, покласти плитку і змонтувати спортивну арену – футбольне поле. Хід будівельних робіт у Краснограді за дорученням голови області  Юлії Світличної перевірив її заступник Євгеній Шахненко.

Євгеній Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації

По инициативе Юлии Светличной мы добились финансирования через Фонд регионального развития. И мы сегодня имеем результат.   Он сделан по очень хорошему типовому проекту. Мы еще раз обсудили все вопросы с подводом коммуникаций, энергоснабжения, теплоснабжения, водоснабжению. Определили четкие сроки по окончанию  работ, по благоустройству.

У Красноградському районі на відкриття нового спортивного комплексу чекають з нетерпінням.

Євген Третяков,  голова Красноградської райдержадміністрації 

Если говорить о значении этого ФОКа, то для Красноградского района это очень большое достижение, в первую очередь. Город спортивный и дает результаты не только  в Краснограде, но и в Харьковской области, и по всей Украине. Здесь будет возможность проводить мероприятия как межрайонного уровня, так  и областного, и государственного. Мы надеемся, что этот ФОК даст возможность нашим молодым спортсменам самореализоваться и показать себя.

Красноградський ФОК, як і решта інших в області,  буде відкритим для всіх бажаючих займатися спортом та фізкультурою. Тут зможуть тренуватися і діти,  і дорослі. Планується  відкриття секцій з футболу, баскетболу, волейболу і тенісу, а також боксу та кікбоксингу. Наразі керівництво району  працює над формуванням тренерського складу.

 Ольга Шевченко.