В обласному центрі культури і мистецтва – нова експозиція

20 Серпня 2019

«Світ очима «Дивосвіт».  Творчість викладача і його учнів – у одній експозиції. У обласному центрі культури і мистецтва – нова виставка, що представляє роботи учнів Люботинської школи-інтернату  «Світ очима «Дивосвіт» і педагога Ганни Коношко.

Учасники експозиції – вихованці школи для обдарованих дітей «Дивосвіт» – неодноразові призери і лауреати конкурсів, виставок різного рівня, нещодавно перемогли на міжнародному дитячому творчому конкурсі у Болгарії. Цього та минулого року їх роботи у рамках Всеукраїнської виставки дитячої творчості виставлялись у Верховній Раді.  У школі, пройшовши творчий конкурс,  навчаються діти з усієї області. Експозиція, яка відкрилась у стінах обласного центру культури і мистецтва – зріз творчості обдарованих віком від 9 до 17 років:

Наталія Толкунова, співробітниця Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва

Сьогодні ми представляємо на цій експозиції роботи майже 40 учнів. Це роботи були створені за минулий учбовий рік учнями цієї школи під керівництвом вчителя-викладача образотворчого мистецтва Коношко Ганни. Тут зібрано майже 140 робіт учнів і цього викладача також.

Ганна Коношко представила на суд глядачів роботи, виконані у класичній техніці витинанки. Ще один напрямок, у якому працює майстриня – класичний розпис по дереву. У експозиційній залі можна побачити декоративні тарілки та шкатулки.

Наталія Толкунова, співробітник Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва

Те, що вона представила на нашій виставці у техніці витинанки – дійсно, дуже ажурна, дуже тонка робота і писанкарство – це дуже тонка, хтось хоча раз бачив, зрозуміє, що дуже тонка і кропотлива робота.

Краєвиди Харківщини та казкові сюжети, відтворені у живописній техніці, графічні візитівки Харкова, класичні натюрморти, писанкарство, декоративний розпис та витинанки – діти знайомлять з різними гранями своєї творчості. Чимало робіт мають характер творчих експериментів. Зокрема, можна побачити серію дитячих робіт «Емоції», завдяки яким дівчина ділиться власними переживаннями та маленькими відкриттями.

Наталія Толкунова, співробітник Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва

Також є дуже незвична колекція ще однієї учениці, це техніка «портрети», де зображені портрети в національному вбранні. Загалом всі роботи дуже достойні, і учні її показали великий результат, і це вже великий плюс до неї, як до викладача та майстра своєї справи.

Поспілкуватися з авторами виставки можна буде 12 вересня, а переглянути експозицію – до 14 жовтня у обласному центрі культури і мистецтва.

Ірина Дергоусова, Віктор Сєріков.