В Ізюмі відзначили День міста

11 Червня 2018

337-річчя міста Ізюм відзначили цими вихідними. Засноване більше трьох століть тому, як фортеця, місто за наших часів залишається південним форпостом Харківщини. Нині Ізюмщина активно розвивається.

Ізюм – південний схід Харківщини – майже 130 кілометрів від обласного центру та зовсім недалеко до кордону з Донецькою та Луганською областями. Районний центр розташовувався з обох боків Сіверського Дінця у мальовничій місцевості. У День міста у Ізюмі відбулось чимало заходів – зокрема, ярмарок майстрів, різноманітні конкурси та розваги для дорослих і дітей, виставка квітів. На свято на центральну площу міста тисячі ізюмчан прийшли цілими родинами. Розділити радість святкування до Ізюма приїхали не лише жителі населених пунктів Ізюмщини, а й сусідніх районів. Багато з них у день свята зізнаються у любові до Ізюма:

Іван Жуков житель Ізюма

Отличное настроение у всех, у всего Изюма, прекрасно, все классно. Безумно любим свой город, он всегда растет и развивается, лучше и лучше он.

 Євген Овередний житель Ізюма

С отличным позитивным настроением встречаем, День рождения – 337 лет, я горжусь этим.

Дарина Дворник жителька Балаклійського району

Весело радостно, хорошо, действительно, постарались.

Анатолій Темний житель Ізюма

Есть изменения, все движется, строится, все устраивает.

Марина Темна жителька Ізюма

Все новое, все замечательно, хотелось бы, чтобы оно все такое и осталось. Ну, а дальше – посильно, я так думаю, что все будет меняться, строиться, перестраиваться.

Привітати ізюмчан зі святом приїхала і голова Харківщини Юлія Світлична. Спілкуючись з місцевими жителями, очільниця області відповіла на питання, які їх цікавлять. Керівниця регіону зазначила – розвитку Ізюмського району обласна влада приділяє багато уваги. Юлія Світлична окреслила подальші кроки у оновленні інфраструктури Ізюмщини. Зокрема, цього року завершиться ремонт міської лікарні:

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Зробимо так капітально – по-господарськи. Зробимо і дах, і комунікації – всередині все зробимо, приведемо до ладу, і зробимо все так, щоб вони було раз і назавжди. Крім того, я обіцяю, що розпочнемо роботу і
інфекційному відділенні, а також для матусь, я бачу тут велику кількість перспективних мамочок, ми розпочнемо ремонт у пологовому відділенні, розпочнемо цього року і обіцяю, що будемо продовжувати його і в наступному.

З’явиться у Ізюмі і басейн. З таким проханням до очільниці області звернулись місцеві жителі:

 Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Подивимось, і з наступного року ми вже розмовляли, є застаріла трохи документація, її потрібно відновити пройти деякі процедури, підпрацюємо  документацію, наступного року побачимо, яке
фінансування зможемо виділити на стартові роботи і, я думаю, що за два роки ми вам зробимо і басейн. Народжуваність підвищуйте, в вас будуть гарні умови, дівчата, і будемо працювати над тим, щоб у вас був і басейн.

Завітавши на свято, яке зібрало на центральній площі Ізюма тисячі людей, Юлія Світличина привітала усіх з Днем міста:

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Я буду підтримувати Ізюм, як робили це два роки. Маємо фінансування, укріплені місцеві бюджети і обласний бюджет – завдяки ініціатив Президента і ви знаєте, що Президент особисто виділяє кошти з державного бюджету, щоб Ізюм був найкращий, був показовий і був перший серед усіх районів і Харківської області, і України. Будемо разом, так буде і в подальшому, будемо разом, я обіцяю, що буде попереду в нас велика кількість проектів!

Ізюмчанам, які мають особливі досягнення, Юлія Світлична вручила грамоти та подяки Харківської облдержадміністрації. Подарунком для усіх став святковий концерт.

Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков