В Харківській області зібрали більше 70% ранніх зернових культур

22 Липня 2019
На сьогодні в Харківській області зібрали більше 70% ранніх зернових культур. Свою роботу вони починають щойно роса впаде і закінчують, як сідає сонце.
Володимир Павленко, механізатор 
Ну як? Крестьянська робота всегда важка була.
Але зізнаються, що люблять свою роботу, дехто щоліта збирає врожай вже протягом десятків років.
Техніка хороша, надежна, дуже не устанешь.
Це поле у майже 90 гектарів, засіяне пшеницею знаходиться у Зміївському районі. Сьогодні тут, як і в інших районах Харківщини активно ведеться збір врожаю.
Олександр Нездюр, директор департаменту Агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації 
Задача, которая поставлена главой областной администрации Юлией Светличной, это, в первую очередь, собрать в кратчайшие сроки ранние зерновые. После этого необходимо отчитаться в статистику и уже сегодня готовимся к проведению осенних работ.
На сьогоднішній день в області намолотили вже 2 мільйони тон зерна. Найкращі показники врожайності відмічають в Нововодолазькому, Золочевському та Первомайському районах. Взагалі, як розповідають аграрії, травень був досить сприятливим для зернових культур місяцем, проте червень виявився засушливим. Через погодні умови, пшеницею на цьому полі аграрії не зовсім задоволені, хоча для отримання гарного врожаю, розказують, було зроблено чимало.
Петро Швець, головний агроном агрофірми
Озимі – це основний хліб. Було зроблено дуже багато, щоб получити оцієї основної культури високий врожай.  Ми стабільно і получаємо високі врожаї. Тобто ми сіємо пшеницю насінням вітчизняного виробництва. На цьому полі в нас насіння пилипівка. Ми бачимо, що по всім показникам і нашій зоні ця пшениця для нас підходе.
Два роки тому вносили близько 12 тисяч тонн органічних добрив і, звичайно, боролись зі шкідниками.
Цього року на Харківщині планують зібрати 2, 6 мільйони тонн ранніх зернових та зернобобових, що на 200 тисяч тонн більше, ніж минулого року. Проте якість пшениці ще перевірятимуть на елеваторах.
Чудові результати показує і тваринництво в області. Ось це приміщення де народжуються телятка на одній з агрофірм Зсіївського району. Тут тварини знаходяться перші шість днів, а після їх переводять до іншого цеху. Щоб займатися тваринництвом, говорять самі фермери, потрібно бути фанатом своєї справи.
Анатолій Гацько, генеральний директор агрофірми
Після народження телятки повинно молозиво 4 літри через катетер получити тварина на протязі 40 хвилин. Якщо тільки менше 40 хвилин – це йде вже не молочна тварина селекція, а уже на м’ясо тому все вираховується у хвилинах.
Щоб зменшити людський фактор, у цех, куди тварин переводять через тиждень після народження, встановили спеціальні автомати для вигодовування телят.
Вадим Айдін, головний зоотехнік агрофірми
Человеческий фактор включает в себя много вопросов. Вчастности, выпойка телят. Здоровье их, контроль за здоровьем и контроль за выпитым молоком, и контроль температурного режима.
Олена Павличенко, кореспондент 
Тварина підходить до автомату, автомат зчитує інформацію з чипу, який знаходиться на ошийнику тварини і видає необхідну кількість молока, необхідну саме цій тварині.
Вся інформація про теля подається на ось цю комп’ютерну установку, що дає можливість контролювати поведінку тварини протягом дня, кількість випитого молока та вагу, яку теля набирає за день.
Вадим Айдін, головний зоотехнік агрофірми
Она может работать на двух кормах: молоко цельное и заменитель цельного молока. Когда телята поступают сюда после рождения на 6 день они выпаиваются молоком цельным и автомат корма «мама» нагревает его до 40 градусов и по такой же шлангачке отправляет на соску. То есть сокращает время подачи теплого молока от автомата к теленку.
Приріст телят складає більше 800 грам на добу. Це хороший показник, розповідають фермери.
Олена Павличенко, Віктор Сєріков