В Дергачах собаки напали на перехожого

11 Червня 2018

Чоловік, якого покусали собаки у Дергачах, нині перебуває в Харківській обласній клінічній лікарні.

В’ячеслав Отчіченко завідуючий хірургічним відділенням Харківської обласної клінічної лікарні

В локальном статусе необходимо отметить, у Игоря имеются обширные раневые дефекты верхних конечностей с правой и левой стороны, в результате нападения животных – собак, изначально раны нанесенные животным, являются инфицированными, они проходят стадийность процесса, только время покажет, насколько функциональные возможности верхних конечностей сохранены, в настоящее время они внушают некий оптимизм, он пользуется верхними конечностями

7 червня близько 18:00 у Дергачах на вулиці Затишній бойцовські собаки вирвалися з господарського подвір’я і напали на перехожого – 28-річного Ігоря Агаркова.

Ігор Агарков потерпілий

Прижался спиной к забору и руки выставлял, чтобы не свалили, бо я понимал, что если упаду, то торба, выбежали из-под ворот со двора и начали нападать.

Мати потерпілого розповіла, що Ігор йшов вулицею з відром з-під черешні, коли стався інцидент.

Ірина Агаркова мати потерпілого

Пішов відносити сусідці черешню, віддав їй, йшов назад з пустим відром, а тут вибігли собаки Серьожки Стаханова і напали на мого сина, я була дома і тільки чула страшний крик, а тут прибігає Серьожка, він із
ним общається, і кричить, весь білий: «Тьотя Іра, дайте щось, хоч вила, там вашого сина загризають боцовські собаки».

За словами жінки, рік тому на господаря собак, які покусали її сина, вже оформляли штраф за аналогічне порушення. Але це нічого не змінило.

Агаркова Ірина мати потерпілого

Сережа Стаханов живе сам. Мати в нього померла. Папа теж вмер. Він був на зоні. Його там ізбили. Він тоді попав в больницю. І тепер він сам ходе, сам із собою розмовляє, з головою, як кажуть, не порядок.

Наша знімальна група відправилася на місце подіъ. Місцеві вказали будинок, де проживає господар собак. Чоловік відкрив двері і дозволив зайти на подвір’я. За його словами, на момент інциденту його вдома не було.

Сергій Стаханов власник собак

На меня составили административный протокол, 154 Статью, что как не могу я вам ничего сказать, мне говорит участковый, что его отвезли в неотложку, я поехал туда, в субботу, мне говорят, с покусами не поступало, я думаю – мистика, я с ним не хочу разговаривать, думаю, пообщаюсь с врачами, собаки-то мои, они были привязаны

Людмила Бережна сусідка

Були когда-то прив’язані. Він їх випускає во двір, і там видно, що є щель, не заложено, це щас він заложив і 4 сутки пряче в гараже. Бесполезно с ним воєвать, не реагує, йому все це спливає, він тільки оскорбляє, кричить, що із-за вас я плачу штраф 85 гривень… і все.

Людмила розповіла, що завтра , 12 червня, мешканці вулиці планують відвідати сесію Дергачівської міської ради із листом і зібраними підписами, аби домогтися вилучення собак у його господаря.

Ольга Сітковська, Віктор Сєріков.