В Барвінковому  відзначили День міста та річницю визволення

13 Вересня 2021

В Барвінковому  відзначили День міста та річницю визволення від фашистських загарбників. Святковий концерт, розваги та вручення нагород бачили і наші журналісти.

368-річчя міста Барвінкове та 78-ма річниця визволення Барвінківської від фашистських  загарбників. На головній площі місті зібралися місцеві жителі, та керівництво громади.

Олександр Бало, Барвінківській міський голова

Ми Барвінківщина, козацький край, наша історія сивої давнини, заснували козаки, коли приїхали з Запоріжжя побудували кріпость, тут на горі. І моя мрія тут з часом зробити туристичні маршрути. Це дуже цікаво, але у нас так склалося, що день міста, ми зробили, як свято відродження міста, звільнення Барвінківщини від фашистських загарбників. Тут йшли страшні, у нас сотні тисяч загиблих й досі ведуть пошукові розкопки, ми плануємо зробити меморіал вже від онуків тим, хто віддав свої життя.

У Барвінківській громаді проживає  близько 20-ти тисяч людей. Територія, при цьому є найбільшою в Ізюмському районі. Серед найболючіших питань, які потребують негайного вирішення – облаштування доріг та робота медичних закладів.

Анатолій Русецький, депутат обласної ради від партії «Блок Світличної «Разом»

В Барвінківській громаді є болючі питання. По-перше це дорога з’єднання з Близнюками, з Близнюківською ОТГ . По-друге і головне це лікарня, кожного разу коли ми проводимо тут прийоми люди скаржаться на лікарню на управління.

Зі свого боку громаду усіляко підтримує Юлія Світлична. З нагоди свята жителі Барвінкового отримали привітання від народної депутатки , яке передав голова обласного осередку політичної партії “Блок Світличної “Разом!” Олександр Абрамов.

Олександр Абрамов, депутат Харківської міської ради від «Блоку Світличної «Разом»

Передати слова привітання від народної депутатки Юлії Світличної і нагородити від її імені кращих працівників Барвінкового з нагоди цього свята і взагалі переказати слова, що це чудове місто, тут чудові люди, які є скарбом Харківщини.

Місцеві жителі та гості свята певні, що молода громада буде розвиватися, бо і керівництво і пересічні  жителі  готові працювати разом.

Оксана Супрун, гостя заходу

Барвінківщині – краю чудовому, краю широкому бажаємо лише розквіту, бажаємо успіхів в новоствореній громаді, громада нова, громада необізнана, сподіваємося, що спільна команда досягне класних результатів.

Чим пишаємося? Людяністю, доброзичливістю, допомогою, ми щасливі що в нас це є, маємо надію, що буде все краще.

Гостей свята пригощали морозивом та польовою кашею. Діти розважалися на атракціонах. Для всіх виступали місцеві творчі колективи.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков