В академії національної гвардії випустили молодих офіцерів

В академії національної гвардії випустили молодих офіцерів
18 Червня 2018

В академії Національної гвардії України випуск молодих офіцерів. Яскраве дійство відбулося на Меморіалі Слави. Для молодих лейтенантів ця подія є незабутньою – отримання дипломів. Далі в них цікава та відповідальна робота – служити українському народові.

Цього року 300 лейтенантів-випускників поповнять лави підрозділів Національної гвардії України, майже 30 з них закінчили навчання з відзнакою. Поряд з лейтенантами закінчують навчання 95 офіцерів-магістрів, які здобули оперативно-тактичний рівень підготовки. Привітати випускників приїхав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Випускників чекають на роботу в правоохоронних органах, зазначив Міністр.

Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ України

Національна гвардії України має високу довіру українців, понад 50% – це феноменальна довіра. Це база для вас, українці покладаються на вас, очікуючи на захист свобод, на захист від зазіхань ворога.

Гвардійці, які випускаються цього року, прийшли на навчання у 2014 році в період початку бойових дій на Сході України. Кожен з них зробив тоді свідомий вибір професії захисника країни і зараз вже отримує офіцерські погони.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Я від себе особисто і від головнокомандуючого вітаю вас. Офіцери – це еліта українського суспільства, яка базується на мужності, честі, відвазі та впевненості у вас, патріотах України. А дивлячись на кожного з вас, я впевнена, що майбутнє держави в надійних руках. Ми пишаємося , що навчальний заклад, який готує військовослужбовців для правоохоронної системи, базується саме на Слобожанщині. Адже Слобожанщина стала оплотом усієї України.

Другий рік поспіль закінчують навчання в академії дівчата. Їх цього року 18, навчались вони за двома спеціальностями – військові перекладачі та зв’язківці.

На сьогодні разом із Національною гвардією реформується в країні система навчання та підготовки майбутніх офіцерів до стандартів НАТО. Вектор військових формувань України направлений до стандартів НАТО і є одним із найбільш важливих пріоритетів сектору безпеки і оборони України – зазначають в академії. За традицією при маршируванні випускники – офіцери кидають на щастя монети.

Анна Почапська