В академії Нацгвардії пройшли змагання спецназу

В академії Нацгвардії пройшли змагання спецназу
8 Травня 2018

Кат зі зброєю та без, бойові спаринги, прийоми дій штурмової групи та індивідуальні виступи. В академії Нацгвардії пройшли змагання спецназу. Чотири взводи спеціального призначення змагались за звання кращого.

Це – імітація звільнення заручників з автобусу. Ці та інші елементи показала група випускників-четверокурсників. Саме їх команду журі визнало кращою.

В’ячеслав Овчаренко, начальник командно-штабного факультету

Вони третій рік поспіль стають переможцями, і на сьогоднішній день достойно виступили. Залишили за собою першість і такими переможцями підуть у війська. Я гадаю, що так і повинно бути – це 4 рік. Краще них ніхто не повинен виконувати завдання.

Курсант команди переможця – четверокурсник Станіслав Литвин – каже: усі прийоми, які використовувала група, вони відпрацьовували при навчанні. До самих змагань курсанти готувались майже тиждень – репетирували сам виступ.

Станіслав Литвин, курсант четвертого курсу академії Національної гвардії України

Наш виступ почався з відпрацювання виходу – групи захвата, порядком. Показали захват автобуса, потім приступили до відпрацювання кат, зі зброєю ножем і рукопашним боєм. Далі пішли індивідуальні тактичні прийоми.

А це – курсант 3-го курсу. Хлопець також брав участь у змаганнях. Каже – їх групі для перемоги поки не вистачило знань, які були у старших товаришів.

Олександр Семененко, курсант третього курсу академії Національної гвардії України

Група переможців демонструвала, як штурм авто, так і будинків. До цього ми поки не дійшли. І ми вирішили відпрацювати те, що можливо менш динамічніше, але більш точніше – переміщення малих груп, робота в двійках, трійках, робота з бойовим щитом та евакуація поранених.

Змагання спецназу в академії проходять вже втретє. Захід приурочили до  Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Кристина Загребельна, Євген Сєріков