Уроки життя для школярів

Уроки життя для школярів
27 Квітня 2018

Як не постраждати від удару електричним струмом, що робити при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях. У Харківській школі номер вісімдесят пройшов день цивільного захисту. Уроки життя для школярів проводили енергетики та надзвичайники.

Як уберегтись від удару електричним струмом та  безпечно відпочивати на природі. Про таке енергетики та курсанти-надзвичайники розповіли учням харківської школи номер вісімдесят.

– Закрываем нос, делаем вдох.

Для школярів третіх-четвертих класів енергетики провели інтерактивний урок. Дітям розповіли – що таке електрика, чим вона небезпечна. А також – як надати першу медичну допомогу, якщо людину вдарило електричним струмом. Також школярі взяли участь в естафеті: на швидкість одягали спецодяг енергетиків.

– Один, два, три, начало игры!

Школярі діляться враженнями:

– Еще я одевала костюм енергетика и почувствовала, что это сложно.

– Я узнала, как надо спасать, если на человека провод упал.

– Мне было очень интересно, особенно когда были конкурсы. Я болел за мальчиков.

За словами енергетиків, так вони  намагаються попередити дитячий травматизм .

Алла Холодова, провідний інженер-енергетик

Для молодшого шкільного віку, школярів ми проводимо інтерактивний урок «Давай потоваришуємо з електрикою». Для дітей старшого віку ми проводимо екскурсії «Давай познайомимось з Харківобленерго», з професією енергетика.

Тренінгові заняття провели і рятувальники. Вони навчали дітей, як поводитись з небезпечними предметами, надавати домедичну допомогу та що робити при пожежі.

Бачите цю трубочку – з неї вилітає порошок, коли ми гасимо вогонь.

За словами директора школи – такі уроки необхідні, щоб діти навчалися захищати своє життя і здоров’я.

Ірина Черномаз, директор Харківської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 80

Представители «Харьковобленерго», университета гражданской защиты и МЧС, которые обучают наших детей на макетах, различными фильмами, чтоб было интересно и поучительно.

За словами директора школи, такі заходи проводять щорічно.

Кристина Загребельна

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>