Український наркокартель у повному складі предстане перед судом

Український наркокартель у повному складі предстане перед судом
27 Квітня 2018

Троє громадян України – два з Запоріжжя і один киянин – були затримані під час спроби продати кілограм кокаїну. Як розповіли у прокуратурі Харківської області, незаконна оборудка була викрита у листопаді 2017 року. Правоохоронці затримали підозрюваних на парковці біля одного з ресторанів Харкова.

Злочинна група діяла біля півроку. За цей час, за даними прокуратури, наркодилерам вдалося реалізувати чималу кількість наркотиків – слідчі мають серед доказів низку задокументованих епізодів. До асортименту наркотичних речовин входив канабіс вартістю 35 тисяч гривень за кілограм і кокаїн – покупці платили близько 80 тисяч доларів за аналогічну вагу. Оптовим клієнтам дилери робили знижку.

Наразі підозрюваних тримають під вартою. Як повідомили у прокуратурі, обвинувачені відмовилися давати свідчення. Їх можуть позбавити волі на термін до 12 років з конфіскацією майна.


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>