У Зачепилівському районі відзначили Масляну

3 Березня 2020

Масштабно відсвяткували Масляну і в Зачепилівському районі. Млинці, вареники та смачні напої.

У центрі Зачепилівки – народні гуляння. Майданчики з кулінарними шедеврами. Тут і млинці, і вареники, і домашня ковбаса, і сало, і пиріжки, і наливки. Містяни пригощають своїх земляків та гостей, які завітали на свято.

Наталя 

 Кожного року ми всі тут збираємося, вся наша Зачепілівська родина, готуємося одну ніч, святкуємо.  Сьогодні до нас завітала Юлія Світлична, це для нас була дуже гарна несподіванка. Ми чекали на неї, ми їй бажаємо успіхів і всього найкращого.

У кожної господині свої рецепти приготування млинців на Масляну.

Світлана 

Треба готувати з любов’ю і все буде смачно.

Тетяна 

У мене, наприклад, секрет такий, що всі млинці повинні бути з молока домашнього і перемащені вершковим маслом.

Тетяна 

Наготували ми дуже багато страв – 6 видів млинців з грибами, з сиром, з м’ясом з повидлом. Всі приймали участь.

На свято запросили депутата обласної ради Юлію Світличну, яка привітала жителів Зачепилівки.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради 

Ми всі гарно працюємо, тож маємо право і відпочити, дуже багато чого було зроблено, давайте не міняти руку і робити все, щоб наш край процвітав і розвивався, давайте робити все, щоб  гуртувати людей навколо гарних ідей і добрих справ.

Зачепилівський район віддалений від Харкова і має багато проблем – у першу чергу – це відсутність робочих місць та погана інфраструктура. Депутат обласної ради проїхалась районом, щоб поспілкуватися з людьми, які на сьогодні вкрай обурені своїм соціальним становищем.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради 

Майже в кожному селі проблеми однакові  – земля. З цим потрібно наводити лад, перед тим, як намагатися продати землю, потрібно навести лад у Держгеокадастрі.  Інші питання стосуються покращення інфраструктури, ремонт доріг, вода, освітлення і багато проблем, з якими зустрічаються люди, медична реформа   – скорочення персоналу, не може дозволити їздити до лікарні за декілька десятків кілометрів і не бути упевненим,  що її приймуть. Люди обурені, що їх не чують, будемо робити все, щоб думку людей почули і, звичайно, укріплювати Харківську область.

Юлія Світлична певна, що проблеми цих людей повинні вирішуватися на найвищому державному рівні.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.