У Старому Салтові відкрили Центр надання адміністративних послуг

7 Лютого 2019

У селищі Старий Салтів відкрили Центр надання адміністративних послуг. На відкриття приїхав заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Данієлян.

Центр надання адміністративних послуг у селищі Старий Салтів відтепер працює у новій будівлі. Поглянути, який вигляд має офіс прибув заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Данієлян.

Про те, в якому занедбаному стані була ця будова нагадують лише фотографії на стіні. Взялись за її реконструкцію в кінці 2017 року. Адміністративні послуги тоді надавали в іншому місці. Відтепер це світлий, теплий і сучасний офіс. Про такі умови співробітники центру хіба що мріяли.

Марина Нагорна, начальник ЦНАПу

Умови були досить тісні. Ми тіснились втрьох, приймали майже на колінках, але все одно приймали.

Щодня сюди звертається близько півсотні людей. У центрі надають 17 послуг.

Марина Нагорна, начальник ЦНАПу

Найпопулярніші з них – це прописка-виписка, оформлення житлових субсидій, отримання талонів на пільговий проїзд до міста Харкова.

У майбутньому планують збільшити перелік послуг, які надаватимуть жителям селища майже до 50. Сподіваються співпрацювати з Пенсійним фондом та Центром зайнятості. Створити такий сучасний офіс у Старому Салтові вдалось завдяки ініціативі та підтримці голови області Юлії Світличної.

Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Реформа децентрализации свершилась и самое главное в реформе – это приблизить услуги, как можно больше, к населению. И сегодня мы видим, что эта реформа действует. Это открытие Центра надання административных послуг современного, нового.

Вадим Данієлян висловив своє захоплення тим, що і у селищі Старий Салтів жителі можуть отримувати необхідні послуги швидко і не виїжджаючи зі свого населеного пункту. А також привітав громадськість з цією подією від імені голови області Юлії Світличної.

Олена Павличенко, Євген Сєріков.