У сільських школах Чугуївщини встановили майданчики для занять спортом

12 Квітня 2019

Сучасні, багатофункціональні тренажери замість старих заіржавілих турників. У сільських школах Чугуївщини встановили майданчики для занять спортом.

Юлія Котелевська, кореспондент

Раніше школярі займалися ось на цьому спортивному майданчику та нині він пустує, сьогодні діти надають перевагу новим тренажерам.

Новий майданчик у Великобабчанському навчально-виховному комплексі встановили наприкінці минулого місяця за підтримки губернатора області Юлії Світличної. З того часу тут немає відбою від охочих позайматися.

Нікіта, учень 8 класу

Когда появилась эта площадка, я стал чаще заниматься спортом, часто сюда хожу, потому что здесь играют мои друзья.

Аліна, учениця 8 класу

Это хорошая площадка, сюда больше людей приходят каждый вечер и я – в том числе.

Незамінними тренажери стали і на уроках фізичної культури.

Владислав Зінов, вчитель фізичної культури

Это очень большая подмога на разминке. Мы сначала делаем беговые упражнения, потом переходим сюда, на тренажерную площадку, они здесь занимаются общими физическими упражнениями, а потом переходим уже на специальные упражнения.

А це вже школа у Заражнянському. Сюди ми приїхали під час перерви, на майданчику немає жодного вільного тренажеру, а діти наперебій діляться своїми враженнями.

Анастасія, учениця 5 класу

Площадка лучше, чем старая. Я почти каждый день сюда прихожу. Мне тут нравится все.

В’ячеслав, учень 7 класу

После тренировок я прихожу сюда заниматься, пресс качать, руки качать. И другим детям все нравится, они каждый день тут занимаются.

Анастасія, учениця 5 класу

Впечатления у меня были хорошие – не то, что старые, там нет механизма, там все стоит твердо и не двигается. А эти – на них стоишь и они двигаются.

Раніше, розповідає директор школи, на перервах учні переважно грали у смартфони. Із появою майданчику це змінилося.

Людмила Скляренко, директор Зарожнянського навчально-виховного комплексу

Площадке мы очень рады. Это замечательный подарок и при том не только для школы, а и для всего села. Мы очень благодарны за такой замечательный подарок и Светличной Юлии Александровне, и отделу образования. Подарок я считаю неоценимым.

Всього у школах Чугуївського району таких майданчиків вже 8 і це тільки початок, адже розвиток спорту у регіоні є одним із пріоритетних напрямків у роботі губернатора.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.