У школі селища Левківка зусиллями голови області Юлії Світличної відремонтували спортивну залу

31 Січня 2019

Замість дірок у підлозі – сучасне спортивне покриття. У школі селища Левківка зусиллями голови області Юлії Світличної відремонтували спортивну залу, яка знаходилася у аварійному стані та була непридатна для використання.

У Левківській школі навчається 135 учнів. Шкільним автобусом їх підвозять із п’яти навколишніх сел. Будівлі навчального закладу майже 70 років і час дається взнаки. Це сьогодні приміщення спортивної зали має новий вигляд, а діти активно займаються тут спортом. Та ще минулого року ситуація була кардинально інша. Підлога була зруйнована грибком.

Марія Бондаренко, учениця другого класу

Тут були дірки і тут можна було впасти і щось собі зламати.

Спортивна зала була у аварійному стані, тож проводити заняття тут було просто небезпечно.

Любов Бондаренко, вчитель

Поки погода дозволяла, ми ходили на подвір’я і там проводили уроки. Взимку ми більше каталися на санчатах, то бабу снігову ліпили. Ну тобто такі уроки проводили.

Виправити ситуацію взялася губернатор області Юлія Світлична. Адже оновлення закладів освіти та розвиток спорту у регіоні – один із головних пріоритетів у її роботі. На ремонт спортивної зали із обласного бюджету було виділено майже 400 тисяч гривень.

Галина Гуртова, директор Левківської школи

За ці кошти повністю замінили підлогу, раніше вона була дерев’яна. Потім покрили спортивним лінолеумом, пофарбували стіни та надали залі естетичного вигляду.

Тепер у школі знову запрацювали спортивні секції. Тож діти мають можливість займатися ще і баскетболом та волейболом.

    Юлія Котелевська, Макс Артамонов.