У селі Ударне готуються до відкриття оновленого клубу

13 Березня 2019

У селі Ударне Харківського району готуються до відкриття оновленого клубу. На місці нової будівлі донедавна стояла стара хатинка без будь-яких зручностей. У її приміщенні займалися дитячі гуртки. Вже до кінця місяця у відремонтованому клубі проведуть перший святковий концерт.

В актовому залі нового сільського клубу активно готуються до першого концерту. Наразі тут збираються встановити щойно придбане музичне обладнання, величезний екран для перегляду фільмів та займаються монтажем світла.  До такої роботи працівники відносяться особливо відповідально.

Олександр Строкін, світлооператор

Мы сделали 3D модель зала. Продумывали, как наиболее выгодно расположить приборы. Расположили, теперь по этой схеме можно уже реально увидеть, как будет выглядеть зал.

Такого сучасного приміщення в селі Ударне донині не було. Створити сучасний простір для творчості та відпочинку жителів Манченківської об’єднаної громади було ініціативою голови області Юлії Світличної. Можна сказати, що будівлю відбудували заново, адже на місці нинішнього клубу знаходилось старе приміщення у 122 квадратних метри. Сьогодні площа його утричі більша. А всередині клуб має досить затишний вигляд.

Віталій Палагута, голова Манченківської селищної ради

Вы видите, что у нас новые кресла, занавес, шторы, новая мебель. Топочную отдельную сделали, то, что раньше было внутри этого помещения, санузел внутрь перенесли, это тоже не маловажно.

Дмитро та Ілона відвідують танцювальний гурток. Поки ремонт у клубі продовжувався, діти займались у приміщенні школи в селищі Манченки, а до того – у старому клубі. До виступу на відкритті готуються вже на новій сцені.

Ілона, жителька селища Манченки 

Это было удивительно, что из такого домика стал такой большой замок. Мне нравится все – и рисунок, и сцена, и зал, и само все помещение.

Завідуюча селищним клубом показує українські народні костюми, які спеціально для виступів у новому клубі, були створені майстрами у виготовлені театрального реквізиту.

Очень красиво. Очень. Тут одна сорочка – смотрел бы и смотрел.

Ірина Анчукова не стримує своїх емоцій, говорячи про нове приміщення. Дякує голові області за ініціативність та всім, хто брав участь у будівництві об’єкта, адже новий клуб був потрібен всій селищній громаді.

Ірина Анчукова, завідуюча селищним клубом

Когда в 2005 году мы сюда зашли, еще было старое здание, то никто не представлял, что вообще такое возможно, и у наших детей будет сцена. Три группы детей, которые уже сейчас студенты, замужем, родители, они водят уже своих детей сюда, они не видели сцены.

У приміщеннях клубу продовжують встановлювати меблі. Тут буде повноцінна танцювальна зала зі станками та дзеркалами, кабінет для живопису з усім необхідним приладдям, а ще створять новий для манченківців гурток – театрального мистецтва. В умовах нового клубу діти зможуть розкрити ще більше свого потенціалу.

Оксана Малишева, заступник голови Харківської райдержадміністрації

У цілому кошторисна вартість об’єкта будівництва складає близько 9 мільйонів гривень. За ініціативи Юлії Світличної було виділено також з обласного бюджету на останній сесії, і це дозволить нам завершити ремонтні роботи вчасно. Крім того, було понад 1,5 мільйони для облаштування, для обладнання приміщення, бо, звичайно, після реконструкції хочеться, щоб все було новеньке, все було сучасне.

Вже за кілька тижнів клуб мають відкрити. Робочі наразі працюють над останніми штрихами.

Олександр Стасюк, прораб

Мы уже финишируем и мы рады, что такое получилось изделие. Красивое, симпатичное для детей, а когда делаешь для детей – энергия утраивается. Хочется, чтобы все это было приятно глазу, качественно.

Територію навколо упорядкують, зроблять парковку для автомобілей. А ще у планах – зробити на дворі літню сцену.

Олена Павличенко, Євген Сєріков.