У розпал пандемії коронавірусу народна депутатка України Юлія Світлична продовжує допомагати тим, хто цього потребує

15 Квітня 2020

У розпал пандемії коронавірусу народна депутатка України Юлія Світлична продовжує допомагати тим, хто цього потребує. І це стосується не тільки лікарень та медпрацівників.

Панютинський вагоноремонтний завод – підприємство, що займається ремонтом грузових вагонів. Сьогодні він переживає не найкращі часи. Робітників залишилось трохи більше ніж півтори тисячі. Коли в країні запровадили карантин, виникло питання пропуску працюючих на вході, зокрема, скринінгу температури. Та коли взялись шукати безконтактні термометри виявилось, що в аптеках їх просто немає.

Валентина Левченко, голова профкому Панютинського вагоноремонтного заводу

По всім аптекам і по Лозовій, і по Харкову. І на сьогоднішній день я їм телефонувала, вони сказали, що взагалі по мережі їх немає.

Купити термометри можна було тільки «з рук», проте виділити гроші на таку покупку з бюджету підприємства неможливо. Крім того, термометр, який раніше коштував близько 3-х сотень гривень сьогодні продають за 2, 5 тисячі.

Валентина Левченко, голова профкому Панютинського вагоноремонтного заводу

Я звернулась до нашого секретаря, за її допомогою ми вийшли на помічника, мабуть, Юлії Олександрівни, з проханням, щоб допомогли придбати. Придбали їх, дякуємо їм.  Вони надали нам кошти.

Тепер на заводі щоденно зранку та ввечері всім працівникам на двох прохідних виміряють температуру тіла. Випадків підвищеної поки не зафіксували.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.