У регіоні провели заходи з озеленення населених пунктів

15 Квітня 2019

Вихідні в області пройшли активно. У регіоні провели заходи, присвячені озеле ненню населених пунктів, висадженню тисячі дерев та квітів.

Селище Солоницівка Дергачівського району, поблизу Харкова. Тут багато молоді, яка активно проводить свої будні та вихідні. Так було і цими вихідними. На центральній площі населеного пункту розбили цілий  парк.  Не дивлячись на дощ, над озелененням працювали всі. Доєдналась до місцевих і голова області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Впечатления прекрасные, видите, дождь, как всегда, на удачу. И сегодня собрались, чтобы заняться экологическим вопросом и посадить деревья, не зря говорят, что каждый человек должен посадить дерево, это наши легкие, это наше будущее, надо бережно относиться к природе и она нам тоже будет улыбаться.

Загалом у Солоницівці висадять 450 дерев, 325 з них – на центральній площі. Серед саджанців – каштани, клени, липи, берези, ялинки, туї, глоди, а також кущі козацького ялівця.

Алла Терещенко, провідний інженер лісових культур ДП «Жовтневого лісового господарства» 

Це центральний парк, де будуть висаджені дерева, які будуть більше виділяти кисню, і населення буде дихати, і дітки рости.

З 21 березня в області проходить акція – «Майбутній ліс – у твоїх руках», а також «Посади своє дерево».

Місцеві жителі активно долучилися до роботи, кажуть, задоволені тим, що благоустрій відбувається в районах області, створюються умови для відпочинку не гірші, аніж у місті.

Ольга,  місцева жителька 

Это, можно сказать, центр посёлка, тут с детьми гуляем, площадка, очень даже приятно благоустроили тут.

Марія, місцева жителька 

Дуже добре, хочемо, щоб наше селище ще краще стало.

Участь губернатора у озелененні, місцеві сприймають дуже позитивно.

Василь, місцевий житель  

Так і надо, ми довольні, вона беспокоїться за нашу область і в Україні, спасибо їй за це.

Проте, лише висадженням дерев не обійшлося, під час спілкування з громадою, до Юлії Світличної звернулися батьки дітей та тренери місцевої спортивної школи, які просили губернатора звернути увагу та недопустити  закриття спорткомплексу у Солоницівці.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Мы рассмотрим возможности – областные и местные, юридические, отработаем ситуацию. Безусловно, деткам нужно помочь и тренеров нужно на учебное время сохранить. Посмотрим, как мы юридически можем поддержать. Теннис – это такой вид спорта, детей занимается много – 60, спасибо.

Голова області пообіцяла  розібратися у питанні та і сприяти вирішенню проблеми громади.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Мы слышим людей, то, что говорят и пытаемся помочь, было обращение тренеров и жителей, чтобы сохранить спортивную школу, чтобы детки могли заниматься и взрослые тоже, чтобы могли следить за своим здоровьем. Говорим  с частными структурами, чтобы поддержать спортивный дух местной громады, и сделаем всё для того, чтобы спортивная школа продолжала функционировать.

Варто відзначити, що  акції з озеленення  тривають  по всій області.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.