У регіоні продовжують відновлювати дитячі садки

13 Лютого 2019

На Харківщині продовжують оновлювати заклади дошкільної освіти. Значних перетворень зазнав і найстаріший дитсадок міста Ізюм. Це стало можливим завдяки зусиллям губернатора області Юлії Світличної.

Дитячий садочок №6 – найстаріший дошкільний заклад Ізюму. Свою роботу він розпочав ще у 1946 році. Останній капітальний ремонт тут робили понад 30 років тому. Найбільше від часу постраждав харчоблок, розповідає завгосп.

Наталя Гарькавенко, завгосп дитячого дошкільного закладу № 6

Харчоблок дуже давно потребував ремонту, ми дуже давно цього чекали.

Нині тут зробили ремонт. Повністю замінили двері, вікна та оздобили приміщення кахелем.

Наталя Гарькавенко, завгосп дошкільного закладу № 6

Ми дуже задоволені, тут дуже стало красиво, світло і гарно.

Потребували капітального ремонту і приміщення, де навчаються діти. Завідувач закладу говорить – порядок намагалися підтримувати власними силами але старі меблі та шпалери вже віджили свій час.

Лариса Глуходід, завідувачка дитячого дошкільного закладу № 6

З обласного і місцевого бюджету нам виділили кошти.  Понад 70 тисяч гривень, за які ми придбали шпалери, лінолеум, міжкімнатні двері і облаштували наш садочок.

Та найголовніші перетворення відбулися зовні.

За сприяння німецької компанії GIZ нам у цьому році утеплили стелі, замінили кришу, утеплили фасад стін. Замінили вікна, вхідні двері на котельні і харчоблоці. Завдяки цьому у садочку стало значно тепліше, батьки задоволені, раді. І діти вже не дочекаються, коли вони повернуться в садочок.

Саме співпраця з міжнародними партнерами, яка стала можлива завдяки зусиллям губернатора Юлії Світличної, дає змогу втілювати в життя проекти із розбудови соціальної сфери.

Костянтин Петров, заступник Ізюмського міського голови

Є тісна взаємодія між державною владою, між головою Харківської обласної державної адміністрації і міжнародними партнерами. Завдяки цій тісній співпраці місту Ізюму вже третій рік поспіль вдається реалізувати проекти соціально-економічного розвитку.

Нагадаємо, розбудова дошкільних закладів освіти та створення комфортних умов для навчання дітей – один із пріоритетних напрямків  роботи голови області Юлії Світлочної.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.