У рамках реформи прокуратури в Україні проходить другий етап атестації регіональних прокурорів

5 Березня 2020

В Україні триває реформа прокуратури. В її рамках наразі  проходить другий етап атестації регіональних прокурорів.   І сьогодні стало відомо, що заступник прокурора Харківської області Сергій Шевцов не пройшов тестування на загальні здібності і навички.

Відповідна інформація вказана на сайті Генеральної прокуратури України.

За даними ГПУ, 2 березня в Києві розпочався другий етап атестації. Заступник прокурора Харківської області Сергій Шевцов брав участь у тестуванні у складі другої групи 3 березня.

Однак згідно з результатами тестування, прізвище Шевцова у списку тих, хто під час анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки набрав мінімально необхідні 93 і більше балів, не вказане.

На сайті прес-служби прокуратури Харківщини значиться, що Шевцов працює в органах прокуратури з вересня 2004 року. На посаді заступника прокурора області – з 6 листопада 2019 року.

У прес-службі прокуратури Харківської області у коментарі кореспонденту Depo.Харків повідомили, що процес атестації складається з трьох етапів. На даний момент офіційної інформації щодо того, чи пройшов Шевцов перший етап, немає.