У поліції розповіли про резонансні справи

У поліції розповіли про резонансні справи
16 Травня 2018

Крадіжки та шахрайство – основні правопорушення, які виявляють поліцейські області. Про резонанс і не тільки говорив сьогодні начальник головного управління Нацполіції Олег Бех.

Місяць тому на вулиці Чайковській в результаті бійки та стрілянини постраждали двоє людей. Обидва були госпіталізовані. Тоді 7 чоловік були затримані. За попередньою інформацією, конфлікт стався в результаті господарської суперечки між двома власниками квартири. Між тим поліція планує закрити цю справу, говорить начальник поліції області, бо постраждалі відмовилися висувати звинувачення до іншої сторони конфлікту.

Олег Бех, начальник головного управління національної поліції в Харківській області, генерал поліції

Двое потерпевших, которые были доставлены до больницы, наотрез отказались давать показания. Они без претензий, они не считают, что у них есть основания для обвинений. Один из них ранее судимый, но они никого не обвиняют.

Щодо подій у Балаклії, то за словами Беха, зараз розслідуванням факту чергового випадку вибухів у військовій частині на території Балаклії займається військова прокуратура.

Олег Бех, начальник головного управління національної поліції в Харківській області, генерал поліції

Основная версия так и остается, что это халатность військових службовців, що несли службу у військовій частині. По справі йдуть слідчи дії, їх здійснює військова прокуратура. Так як оголошено про ліквідацію пожежі, потрібно ще декілька днів, щоб розпочати огляд на самій території.

Поки не можна точно сказати, в чому саме полягала службова недбалість, говорить Бех. Чи було загоряння сухої трави чи через розсипання пороху. Нагадаємо 3 травня на технічній території військової частини “65-й Арсенал” Міністерства оборони України загорілася суха трава з подальшими одиночними вибухами боєприпасів на площі близько 35 га. Минулого року також там була пожежа з подальшими вибухами.

По іншим резонансним справам зараз йде слідство. В інтересах останнього, в деяких справах поліція просто не може розголошувати деталі. Зокрема, йдеться про вбивства відомих підприємців та замах на міського голову, говорить голова поліції області. Але найближчим часом Олег Бех обіцяв надати більше інформації у справах, що цікавить громадськість.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков