У Південному продовжують збудовувати новий дитячий садок

19 Вересня 2019
У Південному Харківського району продовжують збудовувати новий дитячий садок. Понад двісті дітлахів матимуть змогу відвідувати сучасний заклад.

Близько 52 мільйони гривень коштуватиме будівництво дитячого садочку у Південному. Потреба у закладі велика – бо вже є черга батьків, які хочуть влаштувати дітлахів. На будівництво спрямували кошти усієї громади.

Наталія Мєуш, заступник голови Харківської районної державної адміністрації
Там були кошти і державного бюджету, і районного, й обласного, це таке собі народне будівництво, бо всі беруть участь Наш район завжди тягнеться до розвитку, і у нас люди, які розуміють, для чого все це робиться і сьогодні у нас все виходить, бо є підтримка і районних депутатів, і обласних, і губернатора особисто.

Стару будівлю дитсадочку реконструюють, та прибудовують нову споруду.

Олександр Брюханов, міський голова (м. Південне Харківського району)
Свершилось то, что мы видим – поддержали и губернатор, и глава ради, выделили средства  я благодарен Юлии Александровне и всем, кто поддержали проект. Это один из грандиозных проектов в Южном за 30 последних лет. У нас город молодой, всего 113 лет, молодые родители хотят детей, но некуда было водить, и видим, что сказка стала былью. 3.56
За сучасними нормативами, заклад розрахований на прийом понад  200 діточок. Наразі у дитсадку тривають внутрішні будівельні роботи.

Олена Варадова, завідувачка дитячого садка (м. Південне)
Наших дітей очікує новий сучасний заклад, в якому все буде оснащено за сучасними технологіями – роздільні групи. Зараз ми знаходимось в груповій кімнаті, великі кімнати будуть, буфетні, велика актова зала чекає дітей.
Медичний кабінет та харчовий блок, відеотехніка, сучасне обладнання та спортивні майданчики – дітлахам буде безпечно та цікаво проводити час.

Михайло Марук, начальник дільниці будівництва дитсадка
Діточкам буде зручно. Тут дуже великі зали – і танцювальні, й педіатра, й психолога, все  для потреб малюків.
У закладі вже збудований підвал, підвели автономне опалення, готова сантехніка. Наразі вкладають кахлі та штукатурять стіни. Невдовзі новий заклад буде готовий прийняти малюків.
Оксана Кириченко, Віктор Сєріков