У Пісочині триває будівництво нового навчального комплексу

15 листопадаа 2019

У мікрорайоні Надія селища Пісочин триває будівництво сучасного навчального комплексу.

Яна, мати

На нашем массиве не хватает садиков. Вообще не то, что не хватает, а их нет. Мы нуждаемся в детском садике и в школе. Деток много, население у нас растет, так что мы ждем и надеемся.

Збудувати освітній заклад у мікрорайоні Надія селища Пісочин планувалось ще у 80-х роках минулого століття. Та рік за роком будівельні роботи відкладалися, з того часу тут виросло не одне покоління. Виправити ситуацію, восени минулого року, взялась Юлія Світлична, яка на той момент очолювала область.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 2016 – 2019 рр. 

Сьогодні заклали перший фундамент для того, щоб побудувати новий дитячий садочок на 95 місць та початкову школу на 240 місць. Це так необхідно для людей, адже вони чекали цього більше, ніж 20 років.  Сьогодні відновлюємо справедливість. Люди побачать за майже 2 роки новозбудований комплекс для всіх охочих дітлахів.

Зведення об’єкту, що фінансується за рахунок Фонду регіонального розвитку, та місцевого бюджету, коштує майже 100 мільйонів гривень.

Олег Чернобай, Пісочинський селищний голова

Будівельники працюють майже рік і жодного дня ми не зупинялися і продовжували роботи. У нас є практично 100% фінансування, щоб закінчити роботи до кінця поточного року, а наступного року докупити обладнання, оформити юридичну особу – дошкільний навчальний заклад і початкову школу, щоб діти якнайшвидше пішли до навчального закладу.

Дитячий садочок буде двоповерховим. Школа матиме три поверхи. Обидві будівлі з’єднані харчоблоком. Це дасть змогу отримувати якісне харчування і учням, і вихованцям дошкільного закладу. Загалом заклад розташується на  площі 5 тисяч квадратних метрів.

Микола Мєленцов, директор ТОВ «Стальконструкція ЛТД»

На сьогодні повністю виконали каркас будівлі школи і дитсадка, покрівля зроблена, підведені комунікації, тепломережі, вода, електромережі. Теплові мережі по будівлі виконані повністю.

Школа у мікрорайоні Надія стане не єдиною, що побудована «з нуля». Два роки тому у  Пісочині, зусиллями Юлії Світличної, була відкрита школа «Мобіль», яка на сьогодні є одним із найсучасніших освітніх закладів не лише області, а й країни.

Юлія Котелевська.