У Первомайському районі оновлюють ліцей

6 Вересня 2019

Харківщина, за оцінкою Міністерства освіти і науки, найрезультативніше  з усіх областей України впроваджує освітню реформу. Розпочалися зміни 2016-го року з відкриття опорних освітніх закладів.  Олексіївський ліцей став першим таким  у Первомайському районі.  Відтоді тут відбулося чимало змін.

Обшарпані стіни та фасад, що обсипається. Ще рік тому такий вигляд мав Олексіївський ліцей. Побудована у 1936 році споруда руйнувалася на очах. Сьогодні заклад має кардинально інший вигляд. Повністю оновлений та утеплений за останніми технологіями фасад та новий дах – нині будівля повністю енергомодернізована. У дворі побудували великий спортивний майданчик: футбольне поле зі штучним покриттям, тренажери та гімнастичне обладнання. На часі оновлення території навкруги.

Лариса Семируніна, директор Олексіївського ліцею

Планується оздобити на цій території, покриття замінити, зняти повністю цей старий асфальт, який заважає тут нам проводити будь-які заходи. І тут буде покладена плитка, як її називають «старе місто», буде ще козирьок зроблений на вході і ландшафтний дизайн. Там у нас планується клумба, лавочки поставлені.

Зміни відбуваються і в середині закладу. Нині триває капітальний ремонт спортивної зали. А вже незабаром розпочнеться ремонт кабінетів та коридорів.

Лариса Семируніна, директор Олексіївського ліцею

Все це призводить до того, що є бажання і батькам вести сюди дитину, дитині тут прекрасно вчитися, вчителі ідуть прекрасно на роботу, тому що сучасні умови це просто необхідне надбання, до якого ми йдемо сьогодні. Бо бути креативним, сучасним, модним – це наше на сьогодні кредо.

Розвиток закладів освіти на Харківщині – один із пріоритетних напрямків роботи обласної влади та, зокрема, голови області Юлії Світличної. Останні кілька років у регіоні створюють опорні заклади. До речі, Олексіївській ліцей став першим таким у Первомайському районі.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Четвертий рік поспіль освіта Харківщини залишається першою в Україні – як за якістю, так і за доступністю тих послуг, які надаються. Було зроблено чимало. За кілька років ми встановили понад 5 тисяч комп’ютерів у школах Харківщини. Це відкриття дитячих садків – 66 нових закладів і 7500 тисяч місць в них. Предметні кабінети – біля п’ятисот кабінетів на сьогоднішній день встановлено в школах.

Задані темпи не збавлятимуть і надалі, говорить Анатолій Бабічев, адже світ змінюється швидко і інновації у освіті з’явлються кожні кілька років.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.