У Пархомівці капітально ремонтують школу

4 Червня 2019

Нова школа – нова якість освіти. У селі Пархомівка капітально ремонтують освітній заклад. Від нового фасаду та сучасного ремонту в приміщеннях – до новітніх меблів та учбового матеріалу.

У Пархомівській школі ведеться реконструкція. Про те, в яких кабінетах навчались діти раніше, можна уявити з фрагментів шпалер, що деінде ще залишились, або шматочків фарби. Коридори та приміщення школи ремонтують капітально. Нові двері, вікна, підлога та комінікації – діти мають навчатись в сучасних умовах, каже голова області Юлія Світлична. За її підтримки ремонт цього закладу, як і багатьох інших у регіоні, став можливим.

Євгеній Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Из источника финансирования. В основном – это областной бюджет. Мы планируем закончить полностью второй этаж и на второй этаж полностью, чтобы детки занимались в абсолютно новых прекрасных кабинетах. Оставались тут только одни стены и дальше, по мере изыскания источников финансирования, будем заканчивать уже холы и благоустройство, которые в следующем году закончим и закончим полностью все работы по школе.

Євгеній Шахненко завітав до села Пархомівка аби особисто поглянути хід будівництва у школі. Він зазначив, що роботи ведуться якісно і в строки. Адже навчальний рік діти мають розпочати в нових приміщеннях. Мають оснастити кабінети і новими меблями.

За словами директора закладу, ремонту школа потребувала вже давно.

Світлана Москаленко, директор Пархомівської школи

Треба було зробити утеплення, тому що не витримувалися ніякі температурні режими, ніякі санітарні норми. Необхідно було зробити вентиляцію, питання електрифікації даного закладу, влаштування закладу і так далі. Тобто ті основні питання будівельні, які потрібні для того, щоб заклад цей функціонував у повному обсязі.

Директорка говорить,  що  в деяких кабінетах протікав дах, а в зимовий період температура в приміщеннях опускалась нижче санітарних норм. Через це інколи навіть доводилось відміняти заняття у школі. Вирішити такі питання самостійно керівництво школи було невзмозі.

Олександр Белоцький, голова Краснокутської райдержадміністрації

Ця школа на протязі багатьох років не отримувала ніякого якісного ремонту. Були тріщини, були зношені стіни, стеля і все таке інше. Ця школа потребувала негайного втручання. І дякуючи Юлії Олександрівни, вона з розумінням віднеслась до цього питання, і маючи сьогодні такий масштабний ремонт, якого не бачила жодна школа в Краснокутському районі.

Вже майже закінчили і утеплення фасаду.  Відтепер він має охайний та сучасний вигляд.

Керівництво району та школи зізнається, що для села реконструкція цього  закладу освіти дуже важлива. Сьогодні пархомівські школярі відвідують літній табір. А весь освітній час, поки в школі ремонт, діти знаходились в окремій будівлі. Малеча так само з нетерпінням чекає на нові умови навчання.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.