У області триває відновлення автошляхів.

5 Жовтня 2018

Незважаючи на похолодання, в області триває ремонт доріг. Більшість із запланованих робіт вже виконана на 100%. Заплановані роботи з ремонту доріг на цей рік вже виконані більше, ніж на 90%. Про це розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка. Нині повністю закінчені заплановані роботи на дорозі Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка, а на трасі Харків – Охтирка закінчується нанесення дорожньої розмітки та встановлення автопавільйонів. Майже завершені роботи і на інших важливих напрямках – Київ–Харків–Довжанський та Мерефа-Лозова-Павлоград. Крім того, в цьому році розпочнуть ремонт і позапланового об’єкту – дороги у Краснопавлівці.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

На сьогоднішній день завозиться матеріал для влаштування та посилення основи. Роботи почнуться на наступній неділі. Погодні умови дозволяють.

Продовжуються роботи і на штучних спорудах. На шляхопроводі Чугуїв – Мілове нині виконані роботи з бетонування. Далі дорожники переходять до укладання асфальтобетонних шарів. Триває і ремонт мосту в селищі Коробочкіно, що у Чугуївському районі.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

Сьогодні проводяться роботи з влаштування бетонних шарів після проведеної роботи з бетонування по лівому проїзду і підрядник переходить на праву частину мосту і теж закінчить в срок.

Що стосується доріг місцевого значення, нині ремонтні роботи на завершальній стадії. З 80 об’єктів, які заплановані, 73 виконані в повному обсязі. Крім того, за рахунок економії по тендерним закупівлям з’явилася можливість відремонтувати ще один об’єкт.

Ігор Турченко, директор ДП «Дороги Харківщини»

Ми будемо працювати на автодорозі Харків – Липці. Це від перехрестя з Окружною міста Харкова в сторону Харкова. Ділянка протяжністю 1150 метрів буде виконана на протязі наступного тижня.

Варто відзначити, що дорожники активно готуються до зими. Вже заготовлено 142 вагони солі. На сьогоднішній день це – кращий показник серед областей України.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

Ту кількість солі, яку ми маємо на сьогоднішній день, ми вважаємо, що половину зимового періоду легко відпрацюємо.  Для дорожників не прийде зима раптово.

Що стосується ремонту доріг, то він за словами шляховиків, триватиме щонайменше до середини листопада – допоки дозволятимуть погодні умови. Нагадаємо, відновлення автошляхів знаходиться на особистому контролі губернатора області

Юлія Котелевська, Віктор Сєріков.