У області продовжує активно розвиватися спортивна інфраструктура

15 Квітня 2019

На Харківщині продовжує активно розвиватися спортивна інфраструктура. Так, за ініціативи губернатора області Юлії Світличної у всіх районах області будуються спортивні майданчики, футбольні поля зі штучним покриттям, а нещодавно на шкільних подвір’ях почали з’являтися тренажери.

Даня, учень 2 класу

Тут можно вот такое делать. Еще на турниках можно лазить, отжиматься, поднимать груз какой-то. Ну мне нравится бегать, залазить на турники.

Майданчик із тренажерами з’явився у Тернівському навчально-виховному комплексі наприкінці минулого місяця. На перервах тут немає відбою від охочих позайматися. Владислав демонструє, чому навчився за останні два тижні.

Хлопець говорить – раніше дивився на такі вправи в інтернеті, із появою майданчику почав втілювати побачене в життя.

Владислав, учень 2 класу

Мне нравятся тренажеры здесь и то, что сюда ходит очень много детей.

Такі тренажери допомагають дітям полюбити спорт, говорить вчитель фізичної культури Сергій Керсанов. А під час активного росту фізичні вправи є вкрай необхідними.

Сергій Керсанов, вчитель фізичної культури Тернівського НВК

Площадка приносит детям пользу на уроках физкультуры и вообще – в повседневной жизни. На всех переменах постоянно мы наблюдаем, как дети здесь занимаются и идет спортивное развитие. Тем более, работа под собственным весом, без всякой нагрузки – это очень полезно для детей.

Такий же спортивний майданчик з’явився і у Введенському НВК. Тут також важко знайти хоч один вільний тренажер.

Ілля, учень 11 класу

Мы постоянно сюда приходим, на каждой перемене, иногда после школы, когда есть свободное время. И я считаю, она нам нужна. Мы постоянно тренируемся, нам, действительно, такой площадки не хватало. Ребята теперь нашли, чем заниматься на переменке.

Задоволені новими тренажерами і вчителі. Говорять – раніше на перервах діти розбігалися, хто куди, тепер же всі ідуть на тренажери.

Тетяна Хомік, заступник директора з навчально-виховної роботи Введенського НВК

Радіє і душа, і серце, тому що перед уроками, на перервах, після уроків наші діти задіяні на оцих чудових тренажерах, вони так на них гарно вправляються.

Олена Губанова, вчитель Введенського НВК

Я хочу висловити подяку Юлії Олександрівні Світличній, що так доладно і доречно встановлено цей спортивний майданчик. І наше керівництво думає і піклується про здоров’я наших дітей.

Завдяки ініціативі очільниці регіону останніми роками у всіх районах області з’явилися футбольні поля зі штучним покриттям. А у Змієві та Дергачах були повністю відновлені зруйновані стадіони. Будують у області і спортивні об’єкти для розвитку масового спорту. Так, у Первомайському, Вовчанському, Пісочинському, Красноградському та Золочівському районах з’явилися сучасні фізкультурно-оздоровчі комплекси. Ще два таких спортивних об’єкти в цьому році планують відкрити в Дергачівському та Краснокутському районах.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Будемо продовжувати «укріплювати» спорт. Для того, щоб популяризувати масовий спорт і підтримувати спорт вищих досягнень. Для цього ми закладаємо фінансування в обласний бюджет і намагаємося підтримати наші проекти ще із державного бюджету.  На сьогодні спортивна інфраструктура віддалених районів доступна для всіх, хто хоче займатися спортом.

Обласна влада прислухається до побажань жителів регіону та продовжує будівництво  і ремонт тих спортивних об’єктів, на які у багатьох населених пунктах жителі чекали десятиріччями.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.