У області будують нові об’єкти медичної галузі

12 Квітня 2019

Ще одна сучасна амбулаторія, що побудована «з нуля», незабаром з’явиться у селищі Веселе Балаклійського району. Там роботи виконані вже на 80%. На будівництві побували і наші кореспонденти.

Робота зі зведення амбулаторії у селищі Веселе кипить щоденно. Вже у травні медзаклад має відкрити свої двері для пацієнтів. А поки тривають ремонтні роботи як зовні, так і всередині.

Валентин Хохрін, виконроб

На данном этапе почти все внутренние работы закончены, осталась покраска, финишная шпаклевка и полы. Мы практически на последних стадиях завершения. Сейчас бетонируем отмостку и начали класть тротуарную плитку.

Раніше медзаклад знаходився в селищі Теплянка, розповідає голова сільської ради, та людям було незручно туди добиратися. Тож амбулаторію було вирішено будувати саме у Веселому.

Наталія Остапчук, голова Веселівської сільської ради

У нас добре транспортне сполучення, у нас тут зупинка залізничного транспорту і проходить дорога, уже найкраща, мабуть, тому що відремонтована в минулому році – Харків – Довжанський.

Це одна з 50-ти амбулаторій, що планують звести в області за особистої ініціативи та підтримки голови регіону Юлії Світличної. Сімейний лікар Віктор Федоренко говорить – за роки його праці таке бачить вперше.

Віктор Федоренко, сімейний лікар селища Веселе

Население увидело, что, действительно, есть проявление заботы, внимания к ним. За многие годы, когда только обещали, а сегодня у нас свершаются их ожидания и наши надежды. И нам медработникам это тоже приятно и радостно.

Загалом зведення таких амбулаторій розпочато ще у 7 районах області. Всі ці об’єкти знаходяться на особистому контролі губернатора.

Юлія Котелевська, Віктор Сєріков.