У обласній філармонії відзначили День медичного працівника

12 Червня 2019

Найближчої неділі в Україні відзначатимуть День медичного працівника. Напередодні професійного свята харківські медики приймали вітання у обласній філармонії.

У залі Харківської обласної філармонії немає вільних місць. Сюди на урочистості запросили медичних працівників з усієї області. Від імені очільниці області Юлії Світличної представників найгуманнішої професії зі святом привітав віце-губернатор Михайло Черняк. Він побажав медичним працівникам міцного здоров’я, наснаги та вдячних пацієнтів:

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Я хочу привітати всіх присутніх в залі, весь актив медичної спільноти області, безумовно хочу привітати від голови Харківської облдержадміністрації. Юлія Олександрівна мала бути в залі з нами, але відрядження і, дійсно, хочу сказати, насільки важлива система охорони здоров’я, те, що в ній відбуваються ті зміни, поліпшення,  які кожного дня, і завдяки вашій роботі і завдяки нашій спільній роботі відбувається, це свідчить про те, що це, дійсно, є пріоритет. Ми знаємо, в якому стані була система охорони здоров’я, але ми знаємо, скільки вдалося нам зробити одночасно, одномоментно у тому обсязі, як ніколи такого не було, і це можуть засвідчити ті фахівці, які працюють багато років.

Зі словами вітання до медиків області звернувся і заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач:

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

Я вас хочу поздравить от имени миллионов жителей Харьковской области с вашим профессиональным праздником от тех людей, о которых вы заботитесь, здоровье которых вы вернули, жизнь которых вы спасли. Спасибо вам большое за ваш труд. За ваше терпение, за вашу любовь к ближнему, спасибо за то, что вы есть.

Кращим медичним працівникам Харківщини вручили почесні відзнаки Харківської облдержадміністрації.

Серед нагороджених Жанна Кутузян – заступник гендиректора Харківської обласної лікарні. Вона розповідає – понад 10 років працює у медицині, але такі якісні зміни, як зараз, відбуваються у галузі вперше:

Жанна Кутузян, заступник генерального директора Харківської обласної клінічної лікарні

Сегодня, как никогда в последнее время, благодаря Юлии Александровне, которая очень помогает нам и с ее помощью закупается большое количество оборудования, вот недавно у нас был куплен в прошлом году ангиограф, которого нет в Украине, томограф, которого нет в Украине. Благодаря ангиографу операции по коронаграфии по стентированию, т.е, конечно, Харьковская обладминистрация оказывает огромную помощь и  огромная благодарность Юлии Александровне, что понимает, насколько важно и ценит наш труд. Я уже 12 лет работаю в медицине, но при Юлии Александровне все изменилось в лучшую сторону.

І якісні зміни у медичній сфері Харківської області відбуваються на всіх рівнях – починаючи від медичних закладів обласного центру до найвіддаленіших куточків області. Зараз практично немає медичного обєкту, який би не зазнав змін. Оновлюються відділення, робляться капітальні ремонти медзакладів, закуповується обладання. Активно розвиваєтсья первинна ланка медицини:

Наталія Куфтеріна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації

На сьогодні триває медична реформа, робиться все задля покращення умов лікарів, задля покращення здоров’я населення. На сьогодні дуже багато робиться Юлією Олександрівною Світличною задля покращення медико-соціальної сфери. Ми бачимо, що відновлюються лікарні, відновлюються відділення, закуповується нове медичне обладнання, нові авто в сільські амбулаторії. На сьогодні будується 30 амбулаторій, це амбулаторії, які збудовані з житлом, під них закуплені авто «Рено дастер». Саме вони зроблені для того, щоб лікарі могли вчасно надавати медичну допомогу. Також закуплене обладнання.

І якісні зміни у медичній галузі області, завдяки чому пацієнти лікуватимуться, а медики надаватимуть послуги у нових сучасних умовах,  триватимуть і надалі. Осучаснення медичних закладів знаходиться на особистому контролі голови області Юлії Світличної.

Ірина Дергоусова, Віктор Сєріков.