У обласній адміністрації відбулась селекторна нарада

9 Липня 2019
У обласній адміністрації відбулась селекторна нарада. Під час якої обговорили питання  оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення прозорості та законності під час проведення позачергових виборів і стан підготовки Харківщини до осінньо-зимового періоду. 
 
122 тисячі дітей на Харківщині сьогодні  охоплені оздоровчою кампанією. 75 тисяч з них – соціально незахищені верстви населення. Всі заклади оздоровлення та відпочинку 100-відсотково пройшли перевірку відповідних органів та працюють без порушень, зазначив під час доповіді заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев.
Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації
В цілому на фінансування оздоровчої кампанії, в тому числі, підготовка, а це не лише закупівля путівок, а проведення протипожежних заходів, заходів санітарно-епідеміологічного контролю, було витрачено 125 мільйонів гривень. Це десь 29 % від запланованої суми, всі інші кошти ми плануємо направити протягом липня-серпня місяця.
Наступним нагальним питанням стало обговорення майбутніх парламентських виборів. Вони мають пройти максимально прозоро та в чіткій відповідності до законодавства, зауважила голова області Юлія Світлична.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації
Хочу зосередити увагу територіальних представництв і органів правоохоронних, щодо необхідності дотримання максимальної кількості сил, щоб забезпечити громадську безпеку і порядок на території дільниць, а також упродовж всього періоду голосування людей.
На території Харківщини створено 14 окружних виборчих комісій та більш ніж півтори тисячі територіальних виборчих дільниць. Задля безпеки в день виборів, планується залучити майже 7 тисяч працівників поліції, Нацгвардії та служби з надзвичайних ситуацій.
Олександр Скакун, заступник голови Харківської облдержадміністрації
Основний ризик у нас – це повідомлення про мінування, які ми маємо останній час. На випадок надходжень повідомлень про мінування під час виборчого процесу, для оперативного реагування створено ще 9 груп вибухотехнічної служби. Для цього ми за 5 днів до початку виборчого процесу, кожну дільницю буде взято під цілодобову охорону силами Національної поліції.
Особливу увагу Юлія Світлична просить приділити організації виборчого процесу для людей з особливими потребами, аби кожен громадянин мав змогу проголосувати.
Наступне питання – підготовка до осінньо-зимового періоду. Як зазначив заступник голови області Вадим Данієлян, ця робота виконана більш ніж на 40% . До жовтня Харківщина має бути повністю готова до опалювального сезону. Віце-губернатор вже на сьогодні наводить певні цифри.
Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації 
На сьогодні запаси палива складають: Зміївська ТЕЦ – вугілля газової групи 64 тисячі тон і цього вистачить на 39 днів. Запаси мазута 0,7 тисяч тон. ТОВ «Навтогазовидобувана кампанія» – вугілля 23 й тисяча тонн і цього хвате на 33 дні. І Харківська ТЕЦ-5 – резервне паливо мазута 1000 тонн.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації
Дотримання інженерних стандартів і норм усіх мереж, щодо можливості підписання договору з Нафтогазом, а також отримання номінацій – це три базові позиції, які сьогодні ми вже зауважили, повинні бути виконані.
Підготовлено 43% котелень та 42 % теплових мереж. Робота у цьому напрямку триває
 
Олена Павличенко, Дмитро Поздняков