У Нововодолазькому районі ввели карантин через кір

28 Лютого 2019

У Нововодолазькому районі ввели карантин через кір. Як повідомив голова місцевої райдержадміністрації, 23 лютого у Новій Водолазі проводився пісенний конкурс. За кілька днів після цього дівчинка-другокласниця, яка брала участь у цьому заході, захворіла на кір. До цього хворобу переніс батько дитини. Під час заходу з дівчинкою контактувала майже сотня людей. А це – більше тридцяти дітей і понад 60 дорослих. Карантин ввели, щоб запобігти епідемії.

Роман Мерзлікін, голова Нововодолазької райдержадміністрації

Дитина зараз знаходиться в інфекційному відділенні центральної районної лікарні. Це карантин не по школах, це карантин стосується і має відношення до тих дітей, які були у контакті. Вони відсторонені на 21 день від школи, освіти і будуть навчатись вдома.  Лікарі дізнаються – підіймають картки – чи були вакциновані дорослі.

Тим часом в обладміністрації нагадали, що в області є понад 70 тисяч вакцин бельгійського виробництва. Щеплення роблять усім безкоштовно. Також усі охочі можуть перевірити кров на антитіла у Харківському обласному лабораторному центрі. Це коштує 47 гривень.