У Нововодолазькому районі відкрили початкову школу та дитячий садочок

17 Січня 2019

У селищі Знам’янка Нововодолазького району відкрили початкову школу та дитячий садочок. На урочистості з цієї нагоди завітав заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев.

Селище Знам’янка знаходиться майже за 50 кілометрів від Харкова. У ньому  всього двісті п’ятдесят жителів. Школу тут закрили ще п’ять років тому, через малу кількість учнів. Тож дітям доводилося їздити на навчання до найближчих селищ – Просяного та Старої Водолаги.  За ініціативи губернатора області, ситуацію виправили і у Знам’янці знову з’явилася власна початкова школа.

Побачити, який вигляд має нова школа, прийшли чи не всі жителі селища. Що у їх краю з’явиться такий сучасний заклад місцеві і подумати не могли.

Валентина Босяк, місцева жителька

Ми довольні, що в нас відкривається школа така.  Понравилися і парти, і доски, світленьки класи – гарно.

Не приховує захоплення і завідувачка закладу Наталія Барін. Жінка розповідає – раніше у цій будівлі була сільська контора.

Наталія Барін, завідувачка Знам’янської філії Нововодолазького ліцею № 2

Приклавши великі зусилля, наша влада зробила такий прекрасний і дуже гарний заклад, у якому ми раді працювати. Тут світло, тепло і гарно.

Школа розрахована на чотири класи. Поки працює три – у них навчається чотирнадцять дітлахів. Відкрити ще один клас планують вже у вересні цього року. У оновлену будівлю переїхав і дитячий садочок, який раніше розміщувався у старому приміщенні та працював не повний день – до 12-ї години.

Євгенія Прозапас, завідувачка дошкільного навчального закладу «Добрячок»

Нам дуже все подобається, дуже гарно все, чисто і головне – тут тепло.

На даний час у садочку виховується 10 дітей, всього заклад розрахований на 20 місць. Тут є окрема спальна кімната та велика ігрова зона. Оновлений дитсадок прийшовся по душі як наймолодшим, так і діткам старшого віку.

Гоша, 6 років

Тут багато іграшок, тут можна бігати, кушать смачненьке.

Розбудова дошкільних закладів у регіоні є пріоритетним напрямком у роботі глави області Юлії Світличної та її команди. Лише за останні два роки на Харківщині було створено понад 3 тисячі додаткових місць у дитячих садках.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Для дітей сьогодні є всі умови, щоб навчатися в початковій школі і відвідувати дошкільні навчальні заклади. А це означає, що дошкільна освіта буде надаватися саме тут – на місці. Це та програма, яку ми впроваджуємо в Харківській області.

На цей рік плани не менш амбітні, говорить Анатолій Бабічев. У області і надалі будуть оновлюватися та розвиватися заклади освіти.

Юлія Котелевська. Макс Артамонов.