У місті стартував Міжнародний туристичний форум

У місті стартував Міжнародний туристичний форум
16 Травня 2018

У Харкові стартував Х Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство у туризмі»

Конференції та дискусії – у такій формі учасники обговорюють теми, пов’язані із налагодженням міжнародного співробітництва Харкова із іншими країнами світу  на 2018-2020 роки. Йшлося також про збереження культурної спадщини та розвиток туризму у нашому регіоні. Окрім того, форум надав можливість студентам профільних вишів отримати практику за фахом.

Владислав Шаповал, студент ХНУ Каразіна, факультет МЕВ, волонтер форуму

Наприклад, зараз із представниками Ізраілю підійшла до мене жінка, яка представляє Київський журнал, який видається у 19 країнах і запропонувала представникам Ізраілю зробити про туризм в Ізраілі матеріал. І для мене, як для студента 2 курсу, я вчуся на майбутнього дипломата, це була непогана практика перекладу і взагалі непогана практика.

Участь у форумі взяли  представники з більш ніж 10 українських міст, зокрема, Львова, Одеси, Дніпра, а також 14 делегацій з 10 країн світу. Побувають на форумі представники з Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії, Угорщини, Чехії, Туреччини. Вперше або після довгої перерви беруть участь представники з Болгарії, Великої Британії, Іспанії, Китаю.

Катерина Чучиліна, перший секретар Почесного Консульства Бразилії у Харкові

Харків стає відкритим для всього світу. І як людина, яка народилася у Харкові, я дуже рада, що люди приїжджають сюди і бачать красу, і можливості  для росту бізнесу, не лише туризму,  приємно, я побачила представників майже з усього світу і приємно, що Харків стає відкритим та цікавим для багатьох країн.

Також у форумі бере участь делегація з Кіпру в складі членів Уряду і мерів двох міст, з якими сьогодні була підписана угода про встановлення побратимських і партнерських відносин. Захід триватиме два дні.

Ольга Сітковська, Дмитро Поздняков

https://youtu.be/DIbo0yhZJWU