У Мерефі відкрили Центр надання адміністративних послуг

9 Вересня 2019

У Мерефі відкрили Центр надання адміністративних послуг.  Приурочили відкриття до Дня громади, який відзначили на центральній площі міста. На святі побувала губернатор області Юлія Світлична.

Центр надання адміністративних послуг у Мерефі – це той об’єкт, якого, дійсно, не вистачало громаді. Донині, аби скористатися послугами, люди мали звертатися до відділів, що знаходились за різними адресами.

Оксана Буліпоп, начальник ЦНАПу

Це було не дуже комфортно нашим громадянам. Це були маленькі кабінети, кабінетна система. Тому було прийнято рішення створити такий ЦНАП. Перший поверх – це фронт-офіс, другий поверх – це бек-офіс. Це, дійсно, очікувана подія для нашої громади. Тому що ми прагнули створити комфортні умови для наших громадян.

Особисто поглянути на Центр надання адміністративних послуг у Мерефі приїхала голова області Юлія Світлична. Будівництво ЦНАПу розпочалось восени минулого року і сьогодні це сучасна триповерхова будівля, в приміщеннях якої надаватимуть близько різних 200 послуг.

Олена Маяцька, адміністратор ЦНАПу

Насамперед – це місцеві послуги, реєстраційні дії, послуги соціального характеру. Також ми плануємо надавати послуги з виготовлення закордонних паспортів та  ID-карток і пріоритетні послуги – такі, як послуги БТІ, це дуже затребувана категорія. Також у нас є послуги Служби сім’ї, державної реєстрації.

Надаватимуть послуги Пенсійного фонду, Центру зайнятості, допомагатимуть вирішувати житлові та земельні питання, реєструвати бізнес та громадські організації, тощо. Це перший такий значимий проект, який був реалізований в громаді, розповідає голова міста Веніамін Сітов. Говорить, що сама б громада не змогли відбудувати такий офіс і лише за підтримки обласної влади мрія мереф’янців здійснилась.

Веніамін Сітов, голова Мереф’янської ОТГ 

Этот Центр даст дальнейшее развитие нашей громаде с целью присоединения других громад. И очень важно, что мы при строительстве этого ЦНАПа. Не только при строительстве, с самого начала нас во всем поддерживала обласная администрация. То есть, непосредственно Юлия Александровна, она курировала этот проект и она была заинтересована. Это было для нас очень важно.

Центр надання адміністративних послуг в Мерефі – гарний приклад того, як громада і влада об’єднують зусилля задля отримання результату, зауважила губернатор Харківщини.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Спрощення умов щодо отримання дозвільних документів – це пріоритет діяльності Харківської області. І зараз працює 47 центрів надання адміністративних послуг по Харківській області. Цьогоріч відкрито вже 3й ЦНАП, де люди зможуть в сучасних і комфортних умовах почекати, отримати якісну довідку, подивитися на ті умови, які сьогодні можуть їм предоставити місцеві органи влади. Ну, і звичайно, отримати довідку швидко і в той строк, який заплановано згідно чинного законодавства.

Під час привітання зі сцени, Юлія Світлична зазначила, що мереф’янській громаді є чим пишатися.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Такі зрушення і такі перемоги у вас будуть помножуватися з кожним роком. Адже найголовніше надбання Мерефи – це жителі Мерефи. Шановна громада, я вам бажаю здоров’я, міцного-приміцного для того, щоб нам хватило і духу, і сил, для того, щоб знову і знов відкривати такі гарні об’єкти. З днем народження, Мерефо!

Губернатор також вручила відзнаки обласної адміністрації жителям, які беруть активну участь у розвитку громади.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.