У Люботині відсвяткували День міста

9 Вересня 2019

Юлія Світлична взяла участь у святкуванні  Дня Люботина. Губернатор привітала присутніх та окреслила плани на майбутнє щодо оновлення інфраструктури міста.

Люботин – це характер і це історія. Саме так охарактеризувала одне із міст Харківської області губернатор Юлія Світлична. Зі сцени вона звернулась до всіх присутніх з привітаннями та відзначила, що завзятість та працьовитість кожного жителя робить місто квітучим.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Щиро бажаю кожному з вас – хай так сяють очі, хай здоров’я вистачить на усі проекти, хай завжди нас об’єднують яскраві події, гарні емоції і такий же настрій. Шановна громада, всім нам миру, розвитку і подальших перемог. Вітаю вас із днем народження!

Голова міста  подякував Юлії Світличній від всієї люботинської громади за постійну підтримку та реалізацію масштабних проектів у місті.

Леонід Лазуренко, Люботинський міський голова 

Уважаемая Юлия Александровна, я верю в то, что то, что мы с вами думаем и и те проекты, которые мы хотим осуществить с вашей помощью, мы осуществим и наш город будет один из лучших в Харьковской области.

За останні кілька років при підтримці обласної державної адміністрації  та особисто губернатора Юлії Світличної у Люботині відновлюються соціальні об’єкти, зокрема –  лікарня, школи, ремонтують дороги. Звели Будинок культури, створили комфортні місця для занять спортом та відпочинку.

Конечно, изменился за то время, как я тут с детства бываю. Очень много всего сделано было для города. Очень хорошо, красиво все облагородили. Все здорово.

Дороги все улучшилось, улучшились люди, появилось больше возможностей. По поводу организации, концерты. То есть пошли улучшения, пошли более веселее.

Намного изменился в лучшую сторону. Дороги делают, деревья садят, облагораживают. Поэтому мы рады, что наш Люботин процветает.

Продовжилось святкування Дня міста під запальний концерт.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.