У Лозівському районі оновлюють школу

29 Серпня 2019

На Харківщині продовжують оновлювати заклади освіти. Один із яскравих прикладів – школа у Краснопавлівці Лозівського району.

Краснопавлівська школа була побудована 45 років тому. З того часу будівля не знала капітального ремонту. Від віку та погодних умов фасад почав лущитись, а через старі вікна та систему опалення  взимку в закладі було холодно. Тож у 2017 році за кошти обласного бюджету почалася реконструкція школи. У будівлі замінили систему опалення та понад 300 вікон. Та гостро продовжувало стояти питання відновлення фасаду.

Юрій Петренко, перший заступник голови Лозівської райдержадміністрації

Дякуючи наполеглевій ініціативі керівництва області, нашого губернатора, профільних заступників, які переконали нас в тому, що дана школа може мати потенційні можливості бути профінансована за рахунок і державного бюджету, тому ми виділили 305 тисяч з районного бюджету, розробили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт.

Завдяки особистій підтримці голови області Юлії Світличної школа отримала фінансування із Державного фонду регіонального розвитку. І сьогодні у закладі розпочато капітальний ремонт.

Дмитро Саприкін, начальник дільниці

Работы у нас ведутся по утеплению фасада, входные группы, кровля в работе и гидроизоляция цоколя. Сделано на данный момент процентов 70 работ Количество людей – 40 человек. Работаем без выходных, безпрерывный график.

Роботи ведуться у пришвидшеному темпі, адже за кілька днів діти підуть до школи. До 1 вересня будівельники мають закінчити вхідні групи. До нового навчального року перетвориться заклад і зсередини.  У класах встановили мультимедійне обладнання, для першачків облаштовують заклад  згідно з вимогами Нової української школи. Крім того, створені умови для дітей із особливими освітніми потребами.

Ірина Горбунова, заступник директора Краснопавлівської ЗОШ

Таких у нас учнів 12. Для них відкриті 8 класів з інклюзивною освітою, а також ми знаходимся в ресурсній кімнаті, де проходять заняття з психологом, логопедом та іншими спеціалістами, які допомагають дітям адаптуватися до навчання.

У дворі школи облаштували спортивний комплекс із тренажерами та гімнастичним обладнанням. Вже найближчим часом тут мають відновити футбольне поле зі штучним покриттям.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.