У лікарні Вільшан ведуться ремонтні роботи

13 Червня 2019

У лікарні селища Вільшани незабаром з’явиться відділення для гемодіалізу. Жителям Дергачівського та прилеглих районів не доведеться долати десятки кілометрів до Харкова задля необхідної процедури. Напередодні Дня медика керівництво області відвідало селищну лікарню.

Пофарбовані у блакитний колір стіни, вже застаріле медичне обладнання. Сучасні операційні повинні мати інший вигляд, кажуть лікарі. Тож скоро тут розпочнуть ремонт. А це вже терапевтичне відділення на першому поверсі. Незабаром його приміщення переобладнають у відділення для гемодіалізу.

Олександр Штонда, заступник зав. Вільшанської лікарні ім. П.М.Агеєнка

Харьков. Людей много. Отделение не справляется. И в Ольшанах – много. Хотят такой вот, как узловой больницей сделать отделение для гемодиализа. Здесь и Богодуховский район, и Валковский, и Дергачи, и в принципе, наша больница оказывает помощь достаточно большому количеству населения – Солоницевка и прилежащие поселки с разных районов.

З питанням відкриття гемодіалізного центру в області жителі зверталися особисто до губернатора Юлії Світличної. Вона пообіцяла посприяти у вирішенні цієї проблеми.  Відкрити такий центр вирішили у Вільшанах.

Директор Департаменту охорони здоров’я Богдан Федак розповідає, що відкриття відділення гемодіалізу – можливість врятувати лікарню і дати їй нове життя. Адже реформа медицини не передбачає дільничних лікарень.

Богдан Федак, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації

Скажу відверто – буде на європейському рівні такому, що і близько тут такого нічого не було. Залишимо робочі місця, будуть нормальні. Ну, і зрештою, для вигоди для мешканців.

Останніми роками лікарня відчула значну підтримку з боку обласної влади. У стаціонарному корпусі відремонтували дах, поліклінічне відділення, лабораторію, всюди замінили старі вікна на металопластикові. Медицина району, дійсно, розвивається швидкими темпами, відзначають медики.

Світлана Бережна, заст. головного лікаря з медичної частини Дергачівської центральної районної лікарні

Ми в минулому році отримали сучасний ренгендіагностичний комплекс і ультразвуковий комплекс, електрокардіографи і фізіотерапевтичне. Постійно проводяться ремонтні роботи – як в поліклінічних відділеннях, так і в стаціонарних відділеннях.

Оновлення лікарень в області та загалом, розвиток соціальної сфери  стає можливим завдяки плідній роботі обласної влади та підтримці губернатора  Юлії Світличної.

Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Харьковская область уже третий год подряд занимает лидирующие позиции по социально-экономическому развитию в Украине и Харьковская область номер 1 в Украине.

Напередодні професійного свята кращих медичних працівників нагородили відзнаками.

 Олена Павличенко, Євген Сєріков.