У Краснокутську відкрили оновлене приміщення дитячої музичної школи

18 Лютого 2019

У Краснокутську відкрили оновлене приміщення дитячої музичної школи. Цього року школа відзначатиме своє  50-ти річчя, тож викладачі та учні зустрічатимуть його  у капітально відремонтованих залах. Докладніше – далі в сюжеті.

На честь завершення капітального ремонту вихованці музичної школи організували святковий концерт, а учні художнього відділення – виставку. Під час робочої поїздки до Краснокутського району перевірив хід робіт та відвідав свято і заступник голови обладміністрації Михайло Черняк.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадмістрації

Сьогодні з’явилась можливість завдяки співпраці обласного рівня влади із місцевою владою, розуміння цієї проблематики, ми робимо це для дітей, для того, щоб вони знайшли свій шлях у житті. Дуже важливо, що на Краснокутчині з’явилась повноцінна, ми побачили сьогодні повноцінну музичну школу, яка понад 50 років, якої взагалі тут не існувало як такової.

Ремонт Краснокутської музичної школи відбувся за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної. Відновлення інфраструктури для розвитку дітей в області  – одне з пріоритетних питань, якими опікується губернатор. Під час урочистого заходу батьківський актив висловив подяку Юлії Світлічній та передав губернатору картину, намальовану кращою ученицею установи.

Хочемо передати вітання голові області Юлії Світличній за те, що вона своєю турботою, своїм бажання допомогти культурі, практично вперше звернула  з 1980 року, ніхто не робив тут ні ремонти, ні поповнення, а зараз є і світова апаратура, і оновлені інструменти, оновився кожний клас і дітки, які зараз навчаються у теплому приміщенні.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Побачили батьків, які були благодарні, виразили велику подяку голові області Юлії Світлічній, передали навіть картину, яку створила сама учениця художнього класу, яка тут мешкає, дивлячись на її роботу, бачиш, що вона вже є фаховим спеціалістом, і Краснокутчині є, чим пишатись.

У приміщенні школи повністю відновили інтер’єр, установі також передали меблі, музичні інструменти та апаратуру. Усього в школі працює 16 викладачів та навчається 152 дитини, у тому числі 23 – пільговики. Діти навчаються у фортепіанному, народному відділах. Також займаються вокалом, хореографією та образотворчим мистецтвом.

Лариса Задорожна, викладач фортепіано 

Здесь все было в полуразвалинах, холод, в общем, страх. А сейчас вот мы на пенсии, а сейчас хочется поработать.

Тетяна Далуда, викладач фортепіано

Все условия – вода, туалеты работают, очень хороший ремонт сделали, спасибо.

Робота з оформлення відповідних документів та передачі приміщення у власність громади була розпочата кілька років тому. Самі ремонтні роботи були проведені за півроку.

Олексій Белоцький, голова Краснокутської райдержадміністрації

Нам вдалося підготувати документальну базу, передати це приміщення територіальній громаді, бо воно було безхозним, можна сказати, після чого було виділено близько 3 мільйонів з обласного бюджету і близько півмільйона – з районного. Коли ми перший раз зайшли до школи, то побачили, як діти займаються у верхньому одязі, танцюють, у шапках грають на музичних інструментах. Моє звернення до Юлії Олександрівни, як завжди,  там, де потрібно, отримало підтримку і ви бачили сьогодні результат нашої спільної праці.

Свою п’ятдесяту річницю школа святкуватиме навесні. Учні та викладачі  обіцяють підготувати великий святковий концерт з цієї нагоди.

Ольга Сітковська, Євген Сєріков.