У Краснограді відсвяткували день молоді

У Краснограді відсвяткували день молоді
2 Липня 2018

Будівництво спортивних комплексів, ремонти об’єктів гуманітарної сфери, житлово-комунального господарства, освітлення вулиць, ремонт доріг. Таке відновлення інфраструктури Красноградського району триває останні два роки. За словами губернатора області Юлії Світличної, така розбудова стала можливою завдяки бюджетній децентралізації. Будівництво та реконструкцію всіх цих об’єктів не тільки перевіряє губернатор особисто. Здебільшого вона є і ініціатором відновлення інфраструктури. Голова Харківщини приїхала привітати красноградців із Днем молоді.

Юлія Світлична  голова Харківської облдержадміністрації

Наша дорога молодь! Все це робиться для того, щоб Харківщина була гарною, заможною і впевнено дивилась у своє майбутнє. Наш соціально- економічний розвиток на сьогоднішній день показує результати. Від того Харківська область стає першою і ми повинні робити все, щоб і в подальшому вона була міцною, заможною і гарною. Розраховуючи на Вашу підтримку, маючи підтримку Президента України, що таке майбутнє буде, як в Краснограді, так і на всій Харківщині.

Побували на святкуванні чимало місцевих жителів. Кажуть, важливо, коли мають можливість просто вийти на вулиці та порадіти разом.

Вікторія місцева жителька

У нас молодая команда в администрации, поэтому праздники у нас происходят регулярно. И много молодежи всегда берет участие, и на самом деле, для того, чтобы молодые люди были активные, и проявляли свою и гражданскую позицию, активности и в спорте, и в культурной жизни района, вот это очень хорошо. Мы рады, что губернатор обратила внимание на наш район. Потому, как наш район всегда он активен.

Як водиться, на свято йдуть з подарунками, тож і губернатор області Юлія Світлична приїхала не з порожніми руками. Голова регіону передала громаді Красноградщини новий сучасний пожежний автомобіль.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Ми передаємо новенький автомобіль, який буде слугувати підрозділу ДСНС, який буде рятувати життя Вашим жителям і, можливо, Вашим сусідам, тому що цей автомобіль надпотужний, має 9 тонн завантаження води, на відміну від старих автомобілів, які мають тільки 2 тони. Він дуже сучасний, має декілька функцій.

Загалом, протягом останнього часу, завдяки бюджетній децентралізації, за кошти місцевого бюджету для району було закуплено багато нової комунальної техніки.

Спасибо огромное за понимание. Этот автомобіль усилит боеспособность нашего подразделения. Хотелось бы пожелать, чтобы он, как можно реже выезжал по сигналу тревоги. А от себя могу заверить, что этот автомобиль будет служить на благо Красноградского района, а личный состав будет с честью выполнять поставленные задачи.

Губернатор області Юлія Світлична нагородила жителів району, які мають найбільші досягнення. Завершив захід святковий концерт.

Анна Почапська, Катерина Махова, Євген Сєріков.