У Кегичівській районній лікарні оновили відділення

13 Березня 2019

У Кегичівській районній лікарні відремонтували терапевтичне відділення. Медзаклад, як і більшість лікарень на Харківщині, вже давно потребував ремонту. Втім, тепер, за підтримки голови області оновлене відділення  стало реальністю. Тепер тут залишилось лише встановити нові меблі.

Оновлене терапевтичне відділення Кегичівської районної лікарні цього тижня вже має запрацювати, розповідає головний лікар медзакладу. Поки що приміщення пусте, але на днях його обладнають меблями.

Анатолій Федоров, головний лікар Кегичівської районної лікарні 

На ремонт отделения – державні кошти – було виделено 1 мільйон гривень. Так что капитально отремонтировано, заменено все – начиная от дверей, покраска, сантехника. Все уже сделано это отделение.

Нам показують капітальний ремонт, який зробили вперше за 30 років існування лікарні. Приємні кольори, нова сантехніка у санвузлах, оновлений харчоблок. Окремі та спільні палати. Деякі з них вже почали оснащувати ліжками та іншими меблями.

Новое постельное, новые кровати. Кстати, тоже из держбюджета нам выделили деньги и плюс 19 нам выделено наша сессия, из нашего местного бюджета и мы на все новую мебель.

На час ремонту всіх пацієнтів перевели до іншого відділення, але вже невдовзі вони повернуться до комфортних умов. Нове терапевтичне відділення розраховане на 40 ліжкомісць.

Оксана Янчук, завідуюча терапевтичним відділенням Кегичівської районної лікарні

Стало красиво. Стало комфортно. Я думаю, будет и пациентам комфортно и нам, соответственно, будет более комфортно, потому что поменялось и обеспечение материальное,  то есть база и мебель. Это будет способствовать, в любом случае, и улучшению работы.

Всі ці оновлення стали можливими за ініціативи та підтримки голови області Юлії Світличної, зокрема, минулого року у Кегичівській лікарні відремонтовали дитяче відділення. Очільниця області пообіцяла допомогти ще й у вірішенні однієї з найбільших проблем лікарні – зношеної покрівлі даху.

Нам виділено миллион 50 тысяч гривен на капитальный ремонт крыши лечебного корпуса. Так что спасибо губернатору, спасибо, что нас поддерживают, нас понимают.

У планах кегичівських лікарів не лише відремонтувати дах, але й оновити хірургічне відділення. Останнім часом медзаклад набув значних змін на краще. Ремонту та оновлення матеріально-технічної бази лікарня давно потребувала. Адже комфортні умови перебування пацієнтів у медзакладі –  одна зі складових їх швидшого одужання, підкреслює голова області.

Олена Павличенко, Євген Сєріков.