У ХНУРЕ відбулась посвята у студенти

31 Серпня 2019

У  Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулось свято посвяти у студенти.

Понад тисяча вчорашніх абітурієнтів сьогодні символічно була посвячена у студенти ХНУРЕ. Позаду в них ЗНО, очікування результатів вступної кампанії і от вони нарешті повноцінні учасники студентського життя.   Данило, разом зі своїм другом, вступили в ХНУРЕ на бюджетну форму навчання,   згадує результати  ЗНО і впевнено дивиться у майбутнє

Данило, першокурсник  

Математика меня «вытащила», я её написал на «180», а остальное – не очень, физика на «150»,  украинский – на «150» ну, нормально.

ХНУРЕшників привітав заступник голови області  Анатолій Бабічев,  передав вітання від губернатора Юлії Світличної та запросив після випуску з університету приєднатися до команди обласної державної адміністрації.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Нам є, що будувати, нам є, що створювати, нам треба розбудовувати Харківщину, розбудовувати нашу Україну, тому чекаємо на вас, хочу сказати, що у студентів два свята  – перший день – посвята та кожен наступний день. Перемагайте і всіх зі святом!

У Харківському  національному університеті радіоелектроніки навчають прикладним інформаційним технологіям та інноваціям.

Валерій Семенець, ректор Харківського національного університету радіоелектроніки 

Ви стали студентами одного з кращих технічних університетів України, який майбутнього року відзначає своє 90-річчя. За результатами конкурсного балу ЗНО  наш університет зайняв перше місце серед технічних університетів і 9-те – серед всіх університетів України. Я хочу сказати вам, що ваша наполеглива праця, ваше бажання навчатися – це ваше майбутнє, а наші викладачі допоможуть вам в цьому. Ви потрібні нашій незалежній Україні, тож, в добрий час!

У ХНУРЕ створена сучасна матеріально-технічна база для навчання і досліджень, в яких інженерні та інформаційні технології можуть бути інтегровані з іншими дисциплінами.

Валерій Семенець, ректор Харківського національного університету радіоелектроніки

Бізнес пішов на зустріч університету, у нас 300 компаній, які передають обладнання, на якому навчаються викладачі і студенти.

Серед першокурсників багато дівчат, які також  у майбутньому бачать себе айтішниками і впевнені, що сучасні технології  – прерогатива не лише хлопців.

Софія, першокурсниця   

Для нас это вхождение во взрослую жизнь, вот мы закончили школу и вступаем во взрослую жизнь – сессии, экзамены, зачеты.   По выпуску, по идее должны быть разработчиками информационных сетей, ну и программистами.  Учитывая, что сейчас все борются за равные права, не важно – девочка ты или мальчик, ты можешь  быть хорошим специалистом независимо от пола, а какие могут быть надежды – выучиться, получить диплом, найти работу  и устроить свою жизнь.

Дорослі коллеги побажали першокурсникам з користю провести роки навчання – отримати знання, але не забувати, що студентсво – одне з найвеселіших періодів життя.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Щоб освіта не втрачалася просто так, щоб це було, дійсно, корисно особисто для кожної людини, тому що це не просто диплом, це людський капітал, це рівень розвитку, навчатися потрібно, щоб це було корисно, якісно і трошки весело, бо студентські роки, вони найкращі. Навчання в ХНУРЕ – це цікаво, бо ти не можеш відставати від розвитку світу.

Під час свята був символічно запалений вогонь знань.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.