У Харкові зник літній чоловік

18 Лютого 2020

У Харкові зник літній чоловік. У його будинку по провулку Селькірівського залишилось більше 7 собак, які близько тижня провели у закритому приміщенні. Сусіди викликали поліцію, проте правоохоронці заяву не прийняли, хоча будинок відкрили, а тварин випустили на двір.
Днями до будинку прибули представники «Центру поводження із тваринами» аби забрати псів на перетримку.

Невеликий, недоглянутий дім. У дворі та поза його межами бігає зграя собак –  всі вони жили разом із літнім самотнім чоловіком. Більше тижня тому чоловік зник. Сусіди розповіли, що швидше за все зниклий хворів на якесь захворювання, накштальт Альцгеймера, але через відсутність  родичів про нього ніхто не піклувався. Проте він дбав про велику кількість собак. Після зникнення господаря тварини залишились у зачиненому приміщенні.

Володимир, сусід

Соседка говорит, якобы их никто не выгуливает и вызвала милицию. Милиция вскрыла двери, они выбежали сами и гуляют. Жил там пожилой мужчина, ну и что-то он пропал куда-то, никто не знает, родственников у него нет. Только вот соседи.

Сусіди і викликали представників  «Центру поводження із тваринами» аби ті забрали голодних собак.

Ольга Голубєва, прес-секретар КП «Центр поводження із тваринами»

До нас звернулися сусіди мешканця цього дому. Вони повідомили, що близько 2 тижнів, а тиждень так точно, собаки гавкають, у нього вони були закриті в оселі, вони гавкають, вони б’ються, вони не бачили його тиждень. Він похилого віку, самотній, у нього відрізані газ та вода, собаки жили із ним у такому приміщенні, ми їх зараз будемо забирати до Центру поводження із тваринами, поки не знайдеться власник, якщо не знайдеться, будемо шукати їм нову сім’ю.

Усередині будинку собаколови у супроводі поліції побачили житло, непридатне для існування людини. Спеціалісти забрали живих собак, що там були та 1 труп тварини. Собак відправили на перетримку у КП «Центр поводження із тваринами».

Ольга Сітковська, Віктор Сєріков.