У Харкові затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власної доньки

30 Квітня 2020

У Харкові затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власної доньки. Оголену, з ножем та пакетом, у якому лежала людська голова, її затримали сьогодні зранку. Виявилося, що це мешканка села Подвірки. З жінкою працюють слідчі, встановлюються усі обставини події.

П’ята тридцять ранку, вулиця Полтавський шлях. Закривавлена оголена жінка з пакетом в одній руці і ножем в іншій, неадекватно поводиться і бігає проїжджою частиною. Затримували правопорушницю кілька патрулів поліцейських на Залютіно. У пакеті правоохоронці знайшли відрізану людську голову. Відео та фото події відразу ж потрапило до соціальних мереж.

Антоніна, продавчиня  магазину на Залютіно

Шла раздетая барышня и несла пакет с мужской головой, а так больше ничего не слышала.   Шокирована, это просто страсти, конечно.

Через дві години до поліції звернувся житель села Подвірки, який розповів, що мешкає разом із сестрою та її 13-річною донькою. Вранці в будинку він знайшов тіло племінниці без голови. Сім’я мешкає на вулиці Кооперативній, від їхнього будинку до проїжджої частини, де йшла мати – сліди крові. Місцеві кажуть, що про трагедію дізналися після того, як до села почали приїжджати правоохоронці.

Катерина, мешканка села Подвірки

Я прошлой ночью слышала, что в том углу, я не спала, что очень собаки лаяли сильно. Это явно что-то с психикой, я считаю, это не может нормальный человек такое сделать.

Сусіди кажуть, Тетяна зі своєю 13-річною дочкою Христиною та братом Антоном мешкають в селі давно, у батьківському домі. Сім’я жила бідно, проте жінка завжди працювала. Дівчинка ходила до школи, а на час карантину перебувала вдома.

Олександр, сусід

С работы вернулась, попила кофе, в 12 вроде выключили телевизор, а с 12 до 2 это все получилось, а что там получилось – неизвестно.

Місцеві про сім’ю нічого поганого не говорять. 38-річна жінка працювала на виробництві, Христину виховувала сама, спиртними напоями не зловживала. Сім’я на обліку не перебувала. Знайомі характеризують Тетяну, як хорошу матір. Кажуть, ніколи і подумати не могли, що жінка здатна проявити агресію до своєї дитини.

Олександр, сусід 

Никогда они не ссорились. Я знаю это, вижу же их. Она всегда за нее была. Она одна ее воспитывала, одевала, обувала, в школу все, деньги, когда просила, всегда давала. Конечно, в шоке, кто бы не в шоке был, по соседству жить… не знаю, может, она наглоталась чего-то, но за ней такого не было замечено. Ну выпивала там по праздникам, когда праздники – да, но это ж все такие.

Олександр Іванович проживає з сім’єю на одній вулиці. Колись чоловік знайшов телефон, який загубила дівчинка. Каже, хоч сім’я і жила незаможно, проте Христина завжди була гарно одягнена і забезпечена всім необхідним.

Олександр, мешканець села Подвірки

Она говорит: «Вот спасибо, а то потерялся телефон». И мне еще 100 гривен дает и шоколадку. Я говорю: «100 гривен – это ваше, а шоколадку – девочке». То есть, не подумаешь, когда сегодня узнали сообщение… я просто поражен. Ну это психика, что-то с психикой.

Як повідомили правоохоронці, перед тим, як відрізати голову дівчинці, жінка вдарила її ножем 20 разів. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство малолітньої дитини».

Антон Санкін, заступник начальника відділу СУ ГУНП в Харківській області

Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до пожизненного лишения свободы. Проводится досудебное расследование. На место прибыло руководство ГУНП, следственное управление, следственно-оперативные группы. Следственные действия продолжаются.

Сьогодні Ленінський районний суд Харкова обрав запобіжний захід для  підозрюваної у вигляді тримання під вартою. На засіданні підозрювана у вбивстві власної дитини, поводила себе неадекватно: кричала на суддю та постійно його перебивала.

– Підозрювана Пянова!

– Я не Пянова, откуда вы взяли такую информацию?

– Послухайте.

– Я не буду слушать, если розговор не обо мне, он мне нафиг не нужен.

– Ви можете хвилиночку помовчати.

– Не хочу я слушать, я не являюсь тем, кем Вы меня представляете.

– Це суд.

– Какой суд ваш? У меня божий суд! Я не буду слушать.

Розглядати клопотання почали після того, як конвой вивів підозрювану з зали суду. Слідчий зазначив, що вина жінки повністю підтверджується. За рішенням суду наступні 60 діб вона проведе за ґратами. За даними поліції, буде призначено низку експертиз, у тому числі й психіатричну.

Ксенія Ручка, Євгеній Карпенко.